Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti ezt hogyan értelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti ezt hogyan értelmeznétek, a srác talán akarna többet is szexnél?

Figyelt kérdés

Összejárunk szexelni egy pasival, akivel nagyon jól kijövünk szex nélkül is. A szex pedig egyszerűen fantasztikus. Ő is dicsér engem, én is őt. Tudjuk nagyon, hogy mi kell a másiknak... Mondta már, hogy ennyire jó még senkivel se volt a szex, és más nővel màr nem akar lefeküdni csak velem. Hozzá teszem én is így vagyok vele.


A plusz meg az, hogy nagyon hasonlítunk belsőleg meg amiket szeretünk Szinte kb mindenben. Ès csomót húzzuk egymás agyát a sok hülyeséggel... :)


/csak három hete ismerjük egymást, de olyan mintha régóta ismernénk már a másikat/



2016. szept. 24. 17:38
 1/9 Inessential ***** válasza:
Egyértelmű.
2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg van egy kis bökkenő, egyikünk sem akart kapcsolatot.


A pozitívum meg az, hogy kb egész nap beszélünk /neten/.

2016. szept. 24. 17:46
 3/9 Inessential ***** válasza:

"Meg van egy kis bökkenő, egyikünk sem akart kapcsolatot."


Ezt beszéljétek át újra.

2016. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor szerinted is akarhat többet?

Amugy koszi az eddigi valaszokat!

2016. szept. 24. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te csibém? 18?
2016. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23 :)
2016. szept. 24. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Három hétre én még semmit sem mondanék. A szexkapcsolatoknak ez a hátulütője, az egyik fél valamikor mindig többet akar.

Talán tőle kéne megkérdezned, hogy mi a pálya.

2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jol hangzana, leszamitva a 3 hetet... ez meg nagyon kevés.

Tipikus hogy ilyenkor nagyon nagy az erdeklodes, megy egesz nap a chat, stb..aztan egyszer csak kezd ez egyre alabb hagyni...jajj hanyszor volt mar nekem ilyen.

De ha pár honap mulva még mindig ilyen jo, akkor kezdhetsz reménykedni

2016. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még mindig összejárunk, reménykedjek?
2016. okt. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!