Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért koptatnak le a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért koptatnak le a nők a második levél után, ha azt mondják, hogy szerintük helyes vagyok meg minden? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak hazudnak, mert nem akarnak konfrontálódni velem?
2016. szept. 24. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, leírom neked őszintén. 24/L
2016. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Aki helyes azzal nem közlik hogy jól néz ki. Ha pedig ezt mondják neked akkor nem hogy nem nézel ki jól hanem kifejezetten rusnya vagy. Ezt mondhatják szánalomból vagy csak nyugodtan akar hazasétálni a randiból nehogy valami bekattant 30+ éves szűz pszichopata kitekerje a nyakát egy sötét sikátorban.
2016. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Félnek megmondani az igazat, ezért inkább leírják ezt, vagy csak úgy írják, de a végéről persze lehagyják hogy "...de nekem nem vagy az esetem stb.. "

Szóval ja, nem akarnak konfrontálódni.

2016. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
1. Lehet, hogy hazudnak, és azt írják, amiről tudják, hogy szívesen olvasnád. 2. Lehet, hogy bár külsőre tetszel nekik, de nem jönnének össze veled. 3. Lehet, hogy egyszerűen csak így működik a női "logika". Én is ismerkedtem egy átlagos külsejű, nyuszi csajjal, próbáltam neki esélyt adni, erre lekoptatott, mert hogy neki a városi fiúk az esetei, de ő is mondta, hogy azok meg leszarják. Hát ez van, olyanok után szaladgálnak, akiknek nem kellenek.
2016. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

valószínűleg azért mert őszintén írod le a dolgaidat,nem pedig flörtölsz velük.

a másik hiba,ha megfelelsz a kérdéseikre,ezzel átadva a beszélgetés irányítását.

ha elveszted az irányítást a főcsapást,már törölnek is.

röviden,semmi komolykodás hanem vicces flört és irányítsd a beszélgetést semmit se vegyél komolyan.

meg persze egyértelmű legyen a legelejétől,hogy nem vagy te ráutalva kóbor macskákra,mert tudsz válogatni,nem tukmálod magad egy percet sem,de vagy akkora rendes,hogy szánsz rá időt.

2016. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyakori igen, hogy leírják, hogy jól nézel ki,de a többit kifelejtik, hogy amúgy nem vagy az esetük,vagy nem járnának veled kép alapján(ami amúgyis nonszensz,mert tényleg kép alapján csak akkor lehet tudni,ha nagyon nem tetszel,vagy ha kimagaslóan jól néz ki és az miatt)
2016. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak nem akarnak konfrontálódni.
2016. szept. 25. 00:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kell mindjárt arra gondolni, hogy gond van a külsőddel.

Talán a levéllel van valami probléma, egyszerűen nem vagy szimpatikus, nem jön be a stílusod. Szerintem ez gyakrabban előfordul, minthogy a külsővel lenne probléma.

2016. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De én ezt nem értem, hogy hogy jön föl ez így az első beszélgetésben? Maguktó írják, vagy te kérdezed meg tőlük? Ha igen azt szerintem elég gáz.
2016. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!