Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem idegesít ez, miért? F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem idegesít ez, miért? F

Figyelt kérdés
Exemmel valahányszor összefutok valahol, utcán, pubban máshol addig néz még nem köszönök neki. Szinte mintha már kötelező lenne. Szóval nem az a természetes dolog, hogy mikor már elkerülhetetlen a dolog, hanem néz és idegesít. Fura, meg nehéz ezt így leírni.

2016. szept. 25. 10:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom lesznek, akik bunkónak tartanak majd meg stb, de tényleg érdekes dolog ez.
2016. szept. 25. 10:30
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Őt meg valószínűleg az idegesíti, hogy képtelen vagy magadtól köszönni neki, ha összefuttok valahol. Érett felnőtt ember számára ez természetes dolog lenne.
2016. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Mondd neki, h 'Hi' ( Kiejtes háj....) es kozben ragadd meg az uszogumijat es kerdezd meg, meg mindig nem sikerult lefogynod...?


Igy szerintem nem fog allandoan a kozeledben loholni. Haha.

N

2016. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Na...Én a helyedben MÁR CSAK AZÉRTSE köszönnék neki...Márcsak puszta elvböl se...Aztán bámulhatna rám ítéletnapig is...Le se izélném...
2016. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy ha ő lát meg téged akkor ő köszön.Aki meglátja elöbb a másikat az köszön.Nem?Csinálj úgy mint ha észre se vetted volna.Majd odamegy ha kar valamit.
2016. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fura ő lát meg mindig előbb, de mindig elvárja, hogy én köszönjek elsőnek. Múltkor már eljátszottuk, hogy nem köszöntem, erre jól hallhatóan megbeszélték ezt az ismerőseivel.
2016. szept. 25. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem azért,de hany éves vagy?

Miert nem lehet annak koszonni,akivel valaha egyutt voltatok,jartatok,szerettetek egymast?

A koszones alap,szerintem,ha ismerunk valakit.

2016. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj itt nem is a korról van szó, de mindkettőnkben maradt egy kis tüske annak ellenére, hogy több éve jártunk, szóval régen.
2016. szept. 25. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az exed, azt jelenti, hogy az ismerősöd. Az ismerőseinek pedig köszön az ember. Hogy ki kezdi, az már etika kérdése.
2016. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan, akit ignorálok. De ez nem függ össze azzal, hogy volt-e kapcsolatunk. Ha valaki ótvar tahó módon viselkedett velem, annak ez jár. Semmi több. Van olyan, akitől a köszönést sem fogadom, mert nem érdemli meg. Lehet engem bunkónak tartani, de okkal teszem, amit teszek.

Több exemmel teljesen jó a kapcsolatom a mai napig, van akivel rendszeresen beszélünk. Aki megérdemli, hogy figyelmet szenteljek rá.

2016. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!