Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy pasival most távkapcsolatban vagyunk. Az elején sajnos egy dologról nem mondtam el a teljes igazságot, de pár napra rá bevallottam. Nem bízik bennem ami jogos. Állandóan azzal nyaggat, hogy pasizok, írok idegenekkel, meg fogom csalni. Ezek nem igazak mert nagyon beleszerettem és ezt tudja is, de nagyon rossz hogy nem hisz nekem.

2016. szept. 25. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog amit nem mondtál el?
2016. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őt nem érinti nem csaltam meg és nem is fogom!! Megismerkedésünk előtt írtam mással amit tudott is csak azt nem mondtam el egyből hogy 3 hétig irkáltunk. Ezért jogos is, hogy nem bízik bennem. Vissza akarom nyerni a bizalmát, de van mikor sikerül van mikor nem, pedig teljes szívemből szeretem.
2016. szept. 25. 16:47
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Ilyenkor már nagyon nehéz visszaszerezni a másik bizalmát...Mivel a netes felület egyik sajátossága,hogy NEM LEHET ELLENŐRIZNI AZT,hogy mit csinál a másik a neten,amikor nem velünk ír...(Vagy akár még közben is...)EZÉRT NAGYON FONTOS,hogy mindig maximálisan őszinték legyünk a másikkal,és ne hagyjunk támadási felületet...MIÉRT nem mondtad meg neki RÖGTÖN a teljes igazságot?
2016. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tulajdonítottam ezt nagyon fontosnak. Azt hittem ez bőven elég , hogy csak annyit tudjon beszéltem mással is. Tudtam, hogy sosem derülne ki csak nem éreztem így tisztességesnek vele szemben.
2016. szept. 25. 17:01
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Nagy hibát követtél el,de ezt ahogy elnézem,te is érzed...Ebben a helyzetben próbáld meg azt az utat,hogy ARRA KONCENTRÁLD A VÉDEKEZÉSEDET,hogy NYUGODTAN ELLHALLGATHATTAD VOLNA ezt a 3 hetes netes kanozást úgy ahogy van,ha nem mondtad volna el neki MAGADTOL,akkor SOSE DERÜLT VOLNA KI...De te ELMONDTAD NEKI MÉGIS ŐSZINTÉN...És EZ A TÉNY nagyfoku bizalomra vall a részedröl...És ezt a tényt ő se tagadhatja...Aztán ezek után írd meg neki,hogy KÉRSZ MÉG EGY ESÉLYT,és tegyél igéretet neki arra,hogy soha többé nem hallgatol el előle semmit sem...És ha BÁRMIKOR RÁD TUD BIZONYÍTANI mégegy őszintétlenséget,akkor TE kéred meg arra most,hogy azonnal dobjon majd ki...Ez talán segíteni fog,hogy visszanyerd a bizalmát...Talán...
2016. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én abszolút nem értem, hogy ezen miért kell kiakadnia. Ha jól értettem még azelőtt beszélgettél valakivel, mielőtt elkezdtél vele. Ezt miért kötelező elmondani? Semmi jelentősége nincs, hogy előtte kikkel beszélgettél és meddig. Szerintem teljesen jogtalan a kiakadása.
2016. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd a francba, rá fogsz unni arra, hogy nem bízik meg benned és a szerelem el is fog múlni hamar.
2016. okt. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!