Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyerjem vissza a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem vissza a szerelmem bizalmát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a párommal. Ebből az utolsó év borzasztó volt mindkettőnknek. Szinte csak vitatkoztunk, de együtt maradtunk mert reméltük majd csak jobb lesz, ha nincs az egyetemi hajtás, és tudunk egymással törődni. Így is lett a nyári szünetben, de ismét elkezdődött az egyetem és minden borzastó lett megint.


A lényeg hogy a barátom úgy érzi én vissza fogom őt a tanulásban, nem hagyok neki teret magára, és ahogy ő fogalmazott: "miattam b*ta el a tanulmányait". Egyszerűen nincs időnk együtt lenni annyit mint arra nekem sükségem lenne, és ez párosul az én eléggé erőszakos természetemmel. (igen, ezt sajnos el kell ismernem, az vagyok)


Szakított velem 1 hete, de én leírtam neki mennyire bánom ezt, és kikönyörögtem egy utolsó esélyt, hogy majd békén hagyom. Nem sikerült betartanom a szavam: írtam neki mikor kérte hogy ne zavarjam, át akartam hozzá menni hogy lássam... és most végleg szakított.


Eljárok pszihológushoz hogy jobban tudjam kezelni az egyedül létet, de ő nem akar nekem több esélyt adni, csak csinálni a dolgát nélkülem. Azt momdja már nem szeret, és látom is rajta hogy közömbös irányomba.


Hogy nyerjem vissza a bizalmát és hogy érjem el hogy "ismét" belém szeressen?



2015. nov. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, hagyd békén! Tanulj a hibádból és változtass magadon, a hozzáállásodon. Őt pedig felejtsd el, soha nem kapod vissza.


A következő kapcsolatodat pedig igyekezz nem elcseszni ezekkel a dolgokkal.

2015. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szeretme őt mindennél jobban. Bármit megtennék érte, semmi nincs ami segíthet?
2015. nov. 4. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Mit akarsz még, hogy elfogadd vége? Az utolsó év szar volt, kiszeretett belőled. Képtelen voltál megtartani a szavad, pedig csak pár napról volt szó.


Nem szereted őt. Hidd el nekem..A rajongás az más.


Lépj tovább, változtass magadon, aztán a következő kapcsolatod majd nem szúrod el. Őt már soha nem fogod visszakapni. Hagyd élni végre.

2015. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"De szeretme őt mindennél jobban. Bármit megtennék érte" Csak amit leirtál, annak alapján ez egyszerüen NEM IGAZ!!! Legalább magadnak ne hazudjál!
2015. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az expasid rengeteg esélyt adott neked. Nem tettél semmit. Mire alapozod, hogy most majd tennél?


Meg kell tanulnod, hogy nem mászhatsz a másik arcába egyvégtében. Az, hogy párt alkotsz valakivel, nem jelenti azt, hogy sziámi ikrekként, valami állandó szimbiózisban kell létezni. Sőt! Nem a párunk az, akit a leginkább tiszteletben kell tartanunk emberként? Akinek az érdekeit adott esetben a magunké elé is helyezzük?

Nem vagy már 15 éves kisbaba, találd meg a magad örömeit, hobbit, sportot, bármit! És közelíts a jövőbeni párodhoz több odafigyeléssel. Másról se szól a leírásod, mint hogy NEKED mire van igényed, TE mit nem kaptál meg. Hol van a te barátod ebben az egészben? SEHOL! Az ő igényei neked nem opciók, nem érdekesek.


Elszúrtad. Gyászold meg, aztán majd idővel kicsit okosabban nekifogsz egy másik kapcsolatnak.

2015. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elbsztad, ez van. Legközelebb majd okosabb leszel, de SZÁLLJ LE a srácról.

Ő vszeg már nem szerelmes beléd, és meg is értem, én is a falra másztam mikor a barátom bújt, jött, egy oldalt nem tudtam elolvasni, vagy leírni, mert már ott volt.


Elmagyaráztam neki, ideig-óráig működött, aztán ugyanaz megint.

Szakítottunk végül, és most, hogy nincs, rájöttem, mennyire nem engedett teret nekem semmiben. Fáj, hiányzik, de jobb így.

2015. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!