Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés

"Tényleg csak félénk, vagy abszolút nem kedvel?


Kb 11 napja ismerem, ezalatt volt két randink, összesen 10 órát voltunk ezalatt együtt, meg úgy a hét napjaiban 6-8 órát. A helyzet az, hogy megöleltem és azt mondta még korai. El is fogadnám ezt, ha megcsókoltam volna.

Beszélgettünk arról hogy kedvel, nem kedvel. Azt mondta hogy kedvel. Ezek után eléggé nem látom..

Mondjuk elbeszélgetünk, de ő ritkán kérdezget dolgokról, általában mindig én tartom fent az egész beszélgetést, persze amint adtam neki valamit a szájába azután be nem áll a szája egy darabig :D

A másik. Ő engem nem szokott keresni.

Mármint mindig én írok neki fb-n, pedig utálom az fb-t. Két napja úgy voltam h nm írok messengeren, kíváncsi vagyok hogy keres-e... Aha.. Nem keresett. Ez a második nap hogy 1 szót nem váltottunk."


Szóval rájöttem h nem érdeklem ezután..


2016. szept. 25. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nyomulsz, ha ő nem akarja?
2016. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akarja, többi srácot lekoptatta első randi után. Engem nem, ígygondoltam hogy akkor aakrja, ezek szerint nem.

Akkor hanyagoljam?

2016. szept. 25. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Sz**arik rád ha nem vetted volna észre, szóval ne csak hanyagold hanem keress mást.
2016. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom 20 körüli a kiscsaj...
2016. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4# Valahgoy eltaláltad..
2016. szept. 25. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk kérdezd meg tőle, hogy akkor most akar-e valamit, vagy csak az időtöket vesztegetitek...
2016. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy. Jó ötlet.
2016. szept. 25. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne jó ötlet, ha az ilyen csajok egyenes és őszinte válaszokat adnának, kimondva amit gondolnak.
2016. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Viszont az is igaz, mert mikor kérdeztem pénteken, akkor "kedvelt".
2016. szept. 25. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha, én is "kedvellek", - like. Ez kb. ennyi.
2016. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!