Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy lehet ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy lehet ennyi sík ember társkeresőn vagy csak rám írnak ilyenek?

Figyelt kérdés
Ilyenek vannak akiknek a második kérdése az, hogy szereted a szexet? Barátság extrákkal? Wtf? Komolyan úgy írják ezeket, hogy előtte egy normális mondatot nem tudnak kérdezni. De mindegy is nem is értem miért írnak ilyeneket amikor 1. Nem azért regiztem be, hogy random idegeneknek beszámolják a szexuális életemről 2. Komoly kapcsolatot írtam be.
2016. aug. 31. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan úgy írják ezeket, hogy előtte egy normális mondatot nem tudnak kérdezni."


+ Súlyos helyesírási hibákkal írnak.

2016. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aperitif ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam elköszönni a beszélgetőpartneremtől, amikor először megkérdezi a mellméretemet, vagy a kedvenc pózomat. Nem szokták érteni, hogy miért, de már nem magyarázkodom.
2016. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott legalább időben kiderülnek a gondok és elköszönsz.


Nekem azzal van bajom, hogy egy éve megismerkedtem valakivel, aki nagyon rendesnek tűnt, egyeztek az életbeli elképzeléseink. Ezért mertem belevágni a távkapcsolatba, mert azt állította, ha minden rendben lesz köztünk személyesen is, felköltözik Budapestre hozzám. Azóta ingázunk, mert kiderült, képtelen elszakadni a szüleitől... én meg kezdek belefásulni, hogy csak hitegetve vagyok.


Szóval még mindig jobb, hogy előbb kiderül, ha valaki balfa...

2016. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: A részleteket nem tudom, meg hogy hány éves, de azért önerőből egy év alatt nem lehet egy házra pénzt összegyűjteni, a pesti árakat nézve még 10 év alatt sem.
2016. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!