Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősöm hetek óta mondogatja, hogy találkozzunk - a probléma az, hogy kapcsolatban van már a jó ég tudja, talán 3 éve(és igen, le lehet hülyézni, de ez kizáró ok). Ugyan egyértelműen nem mondta ki, de elég nyilvánvaló a helyzet, éjszaka szeretne találkozni, nála, amikor a barátja dolgozik - jó, lehet hogy én vagyok beképzelt, de nekem ebből baromira nem az jön le hogy sakkozni szeretne.

Szóval a kérdés, hogy tudnám úgy leszerelni, hogy minimalizáljuk az esetleges sértődést? 20-21 éves, ha esetleg segít.


2016. szept. 25. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Én szépen elmondanám neki, hogy mit gondolok. Ha nem csúnyán mondanád, de értehetően akkor szerintem nem lehetne belőle sértődés. Csak legyél határozott!
2016. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:

Akárhogy adod elő neki, valószínűleg besérül, mert nem a nemleges válaszra számít.

Elmondanám neki, hogy nem tartom korrektnek azt, hogy kapcsolatban levő emberrel félreérthető körülmények közt és helyzetben találkozzak. Ezen kívül az ő részéről sem korrekt a párjával szemben. Ha nem működik a kapcsolata, talán nem kellene gyávának lenni, és ki kellene lépni belőle...

2016. szept. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg simán megmondanám neki, hogy tartsa már magát többre mint egy lyuk, és ha gerinctelen féreg akar lenni, akkor keressen olyat, valamint egyenesen sértő, hogy ilyet feltételez rólam.
2016. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu, en is akkor talalkozom a barataimmal, amikor az elettarsam dolgozik. Bar en nem hivom oket a lakasunkra pont ezert. Ne gondoljak, h a baratsagba szexet akarok keverni. Bar mi ezt letisztaztuk az elejen. En pont ezert nem keverem ilyen felreertheto helyzetbe magunkat.

De meg mindig azt mondom, h ne gondolj feltetlen szexre. Hivd el a mekibe vagy anmi akkor nyitva van. Ha nagyon ellenkezik, eselyes, h szexet akar.

N

2016. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, nem ment valami jól - pedig még csak nem is úgy fogalmaztam ahogy a harmadik válaszoló javasolta. :D Ugyan sikerült egyértelműen megértetni magam, de úgy fest hogy egy darabig nem csacsogunk.
2016. szept. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!