Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan férfi van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van, aki hozzám hasonlóan magasabb tudatszintre lépett és tudatosan kiszállt a kapcsolathajhászatból?

Figyelt kérdés

25 éves egészséges férfi vagyok.


Sajnos a sors nem áldott meg túl vonzó külsővel, finoman fogalmazva.


16-17 éves korom óta folyamatosan aláznak a lányok, majd később a nők.


Egy ideig pincsiktuya módra csaholtam, udvaroltam, vergődtem.


Rájöttem hogy ez nem élet így.


Nem élet az hogy én hajtok, teperek, jópofizik, szellesmeskedek, de nem kapok cserébe semmit.


Úgy döntöttem kiszállok és inkább foglalkozom magammal.


Arra jöttem rá mióta nem érdekelnek a nők, hogy tök jól érzem magam egyedül és egyáltalán nincs szükségem társra.


Úgy érzem magasabb tudatszintre léptem, felemelkedtem a mocsári ösztönlény szintről teljesen új dimenziókba.


Mámorító az érzés hogy mindenki töri magát ezerrel, hajtja a nőket, én hátradőlök mosolyogva és tök jól érzem magam.


Rajtam többé nem uralkodik egyetlen nő sem. Immunis vagyok rájuk.


Sok ilyen férfi társam van?


2016. szept. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ó, rengeteg. Az önhülyítés népbetegség. Ha tényleg nem érdekelnének a nők és nem vágynál párkapcsolatra, most ezt a kérdést sem írtad volna ki.
2016. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak önmagad csapod be. Ha igazán magas tudászinten lennél, akkor magad is belátnád, hogy szükséged van nőre, csak óvodás módjára most csaptál egy kis hisztit. De nyugodj meg, sok a hozzád hasonló.
2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Onsajnaltatas es az hogy varod hogy most vigasztaljanak a nok az megy. Ha nem erdekelnek a nok akkor legyel magadnak elj mashogy. Mashogy is lehet. En pl hobbizok de ezt minden ilyen unalmas kerdes ala leirom
2016. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megértem miről beszélsz,engem hasonlóan kerülnek a nők.Meguntam,és mással foglalkozom,de nőkkel nincs értelme...


Mások lehet hogy nőkkel dugnak, de kik azok a mások? A válasz: akik jóképűnek születtek,igen.

De aki nem született annak,az ha felfordul sem lesz az.


Őszintén szólva,sosem tapasztalhattam meg,milyen az amikor együtt vagy egy nővel kapcsolatban,és szeretitek egymást. Sőt nekem egy csók nővel is csak álom marad örökké.

De ez a sorsom úgy néz ki,és erre rég rájöttem. Miért? Ha azt akarta volna a sors,hogy összejöjjön egy nővel nekem valami,akkor az ismerőseim közül hasonlóan össze is hozott volna valamilyen véletlenszerű eseményből eggyel.

De nem így lett. A sorsnak ott a keze minden felett,és ezt ismerőseim által értettem meg.

Teljesen véletlen időpontokban az utcán találkozva,pl. az egyik csaj leejtett ismerősöm előtt papírokat,ismerősöm segített neki és ebből lett utána több éves kapcsolata. Aztán ismét megtörtént vele hasonló helyzetben majdnem ugyanez,csak ott zsebkendőt ejtett le a nő. Ismét kapcsolata lett belőle.


Nos és akkor hogy mi köze van a sorsnak ehhez? Hát ki találja ki vagy szabja meg,hogy éppen az utcán ki jön szembe,kivel találkozol vagy sem? Teljesen véletlenszerű ez,és a sors akarja így.


Hiszen lehet téged még pont megvár a busz,a nőt már nem és ezáltal nem találkoztok,vagy éppen pont ezért fogtok találkozni,mert mindkettőtöket megvárt és ebből ki is alakul egy beszélgetés,majd kapcsolat is akár.


DE ha még csak esélyt sem kapsz erre a sorstól,az élettől,hogy egymáshoz vonzódó személyekként egybe sodródjatok,akkor teljesen mindegy mit csináltok az életben...

2016. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!