Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látnád hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látnád hogy egy lány ismerősöd nyakán és kezén szorításnyomok vannak, és éreznéd hogy a párja tette vele de ő nem akar beszélni róla (bántotta). Akkor mit tennél?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 21:51
 1/8 Inessential ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak durván szeretik.
2016. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Elmesélnék neki egy nagyon szomorú történetet egy lányról...
2016. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ebben az esetben aligha lehet mit tenni. Én elmondanám neki, hogy rám bármikor számíthat, ha úgy érzi beszélgetni szeretne, vagy segítséget forduljon nyugodtan hozzám, de hiába kezdenél el erőszakoskodni, mert ha ezt tényleg úgy kapta, hogy neki negatív élmény csak mégjobban megrémíted, ha te is erőszakoskodni próbálsz vele. Az már csak rajta áll, hogy aztán beszél-e róla, vagy sem, de ha nem, neked azt is el kell fogadnod.
2016. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan bántalmazás?

Nem akarok okoskodni, de tényleg van, aki így szexel.

Ha valóban bántalmazás, akkor talán érdemes lenne megmondani neki, hogy legalább egy olyan embernek szóljon, akiben megbízik.

2016. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is biztosítanám arról hogy rám mindig számíthat ha beszélgetni akarna. de én sem aggódnék annyira lehet tényleg csak szex közben lett ilyen. mi is durván szeretjük a szexet és néha maradnak a nyakamon, karomon, combomon nyomok ... de engem nem zavarnak, ez benne van!
2016. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kérdező amíg vér nem folyik nincs semmi közöd hozzá, egyre több nő szereti ha a férfi vad és domináns.
2016. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
Addig nem nyugodnék,amíg meg nem tudnám pontosan,hogy MI IS TÖRTÉNT KÖZÖTTÜK...
2016. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érezném?! A 6., 7. vagy 8. Érzékemmel?
2016. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!