Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van együtt valaki (akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt valaki (akár fiú akár lány) egy olyannal, akinél találhatna szebbet/jóképűbbet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Talán, mert szereti és nem felszínes? Fúj, de undorító vagy.
2016. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Te magadból indulsz ki, és neked nyilván a külső a legfontosabb szempont. Csakhogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint te.
2016. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Mert a külső nem minden.

Nekem pl. sokáig csak nagyon jó pasijaim voltak, de mind csalódást okozott a belső tulajdonságai miatt.

Aztán esélyt adtam egy kevésbé jóképűnek, aki sokkal férfiasabb volt belső tulajdonságait illetően és a tenyerén hordozott, ráadásul nem is foglalta előlem a helyet a fürdőben reggel túl sokáig.

2016. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez egy elméleti kérdés volt. Magamról semmit nem írtam, nem értem ezeket az undorítózós kommenteket.
2016. aug. 11. 17:50
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Ez fura kérdés.

Közgazdaságtan ad rá választ.

Miért vesz bárki egy X terméket a Pennynél, Tesconál, Auchannál,..., ha egyszer az Aldiban a legolcsóbb?

Mert

- nem elérhető az Aldi a számára

- nem tud róla, hogy az Aldiban a legolcsóbb

- nem hisz benne, hogy lehet olcsóbb is ugyanaz a minőség, mint amennyiért ő veszi

- lehet, hogy olcsóbb az Aldiban, de van még ott más csapda, ami miatt összességében nem éri meg ott megvenni

- ő egy kényelmes ember és csak leugrik a ház aljába a kisboltba, lusta keresni egy Aldit

- hosszútávú egyessége van egy másik bolttal, és nem szegheti meg azt, hiába volna jobb vásár az Aldiban

2016. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig itt nem általánosságban beszélsz hanem van egy csaj aki neked tetszik és Szerinted nálad rondább pasival van, és nem érted miért nem veled. Ez van fogadd el. Mert ha így állsz hozzá sose lesz olyan csajod akit akarsz, mert iszonyú felszínes vagy. De nincs ebben semmi rossz sok ember felszínes, de idővel kinövik.
2016. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért járnak az emberek farmerben, amikor járhatnának nagyestélyiben is?


Mert nem az a cél, hogy gyönyörködjenek a ruhában, hanem hogy jól érezzék magukat benne egész nap.


Ugyanez a helyzet a partnerrel is. Nem egy szépséges babában akarnak egész nap gyönyörködni, hanem egy hozzájuk illő társsal akarnak kettesben lenni.


Azzal, akivel lehet klassz közös programokra menni, hasonló az értékrendjük, ízlésük, összeillenek az ágyban stb. Sokkal fontosabb, hogy jó legyen vele, mint hogy szemet gyönyörködtető külseje legyen. Hosszútávon, 20-30-40-50 év meg amúgy is elmúlik a férfiak szépsége is, vagy legalábbis sokat csökken. A többi érték viszont, ami miatt érdemes mellette lenni, megmarad.

2016. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#4

A kérdésedből kiderült, hogy milyen buta vagy.

2016. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak a külső a fontos. Tőlem sokan kérdezték már, de a választ nem értik sajnos. Az ember kinéz ahogy kinéz, minimálisan tud rajta javítani, de a genetikát nem tudja felülírni. Amit belsőre tud nyújtani, a megértést, a szeretetet, a ragaszkodást, a bizalmat, azt nem a külseje adja.
2016. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azoknak, aki undorítóznak, meg leírják, hogy szerintük egy pasi vagyok, akinek valaki másnak a nőjére fáj a fogam:

önbizalomhiányos lány vagyok és nem értem, hogy miért van velem a barátom.

2016. aug. 11. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!