Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két kollégám élettársi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kollégám élettársi kapcsolatban él, de a munkahelyen mintha két idegen lenne, szerintetek náluk milyen lehet otthon?

Figyelt kérdés

Mindketten elég furcsák, de a férfi mégis barátkozósabb, közvetlenebb.

A nő elég magának való, hűvös, távolságtartó.

Lenne rá idejük és lehetőségük, mégsem futnak össze napközben, nem ebédelnek együtt, stb.

Persze erre lehetne mondani, hogy a kollégákat nem akarják kellemetlen helyzetbe hozni, meg hogy külön tudják választani a munkát a magánélettől.

De ha nagy ritkán mégis van valami közös munka, akkor is úgy beszélnek egymással, mintha két idegen lennének, akiknek semmi közük egymáshoz, ráadásul a nő olyan flegmán, szinte bunkón viselkedik, hogy szerintünk a férfinak ez elég kellemetlen lehet.

Néhány éve vannak együtt, és van egy kisgyerekük, akiről köztudott, hogy csak becsúszott.

Őt nagyon szeretik, de ezek szerint egymáshoz már semmi közük?

Ha a munkahelyen ilyen hidegek egymással, akkor otthon lehet nem is szólnak egymáshoz?

A nő a férfi háta mögött is nagyon csúnyán beszél róla, hogy a pasi egy idióta, és hasonlók.

Szerintetek az ilyenek már csak a gyerek miatt vannak együtt?

Ma beszéltünk erről a többiekkel, és nem akarjuk egyik felet sem megsérteni, csak olyan kellemetlen ez, mi érezzük magunkat rosszul, amikor ők ketten egyszerre jelen vannak.

Mi, a többiek, még a párjaink távollétében is normálisan nyilatkozunk róluk, és nagyon furcsa, hogy ez náluk nem így van.

Hogy kéne viselkedni ilyenkor?

Legutóbb, mikor a nő kiosztotta az élettársát mások előtt, látszott a pasin, hogy zavarba jött, de az a helyzet, hogy én is, és nem mertem ránézni szegényre, olyan kellemetlen volt.


2016. szept. 29. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöd ahhoz, hogy ők hogyan élnek! Törődj a magad dolgaival!
2016. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha teszem az egyutt dolgoznek a parommal en sem akarnek minden parcben egyutt lenni vele a munkahelyemen is
2016. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Mi is együtt dolgozunk a barátommal és mi sem nagyon keressük egymás társaságát napközben, max 1x megkérdezzük, h ki hogy áll, el van-e havazva, tudunk-e segíteni egymásnak vmiben, meg ha történik vmi rendkívüli, azt gyorsan kitárgyaljuk, aztán annyi. Nem kell folyton egymás seggében lenni, este annál jobban örülünk egymásnak:)

Am meg közöd?

2016. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ott egy munkahely, ahol illik viselkedni, ez a normális. Ott semmi közük egymáshoz, munkatársak.

Az otthoni dolgokhoz meg valóban senkinek semmi köze.

2016. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi erovel rolam meg a ferjemrol is csak a kozeli kollegak tudjak, hogy ferj es feleseg vagyunk. Mi ugyan altalaban egyutt ebedelunk, de nem kettesben, hanem masokkal, de sokan csak jo ido mulva jottek ra, hogy o a ferjem, mert nem mutatjuk :)

Ettol meg ugyanugy szeretjuk egymast. De nem tartozik a kollegakra a maganeletunk.

2016. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki nem tud a témához hozzászólni, az minek ír?

Ilyenkor mit érzel?????????

Ezen az oldalon egy csomóan írnak ki saját magukról kérdést, ahhoz mi közötök???????

Idióták...

Az a közöm hozzá, amit leírtam, de látom, az értelmezés problémát jelent.

Egyrészt a nővel egy irodában vagyunk, azaz ismerjük őt, nem egy idegen számunkra.

A másik, hogy ezek a közjátékok nekünk, többieknek is kínosak, hiszen látjuk, sőt résztvevői vagyunk egy-egy ilyen beszélgetésnek.

De ezt le is írtam.

Erre jön az értelmes kérdés, hogy mi közünk hozzá... gratulálok, értő olvasás, általános iskola....


Egyébként azt is kifejtettem, hogy nyilván nem az a gond, hogy nem keresik egymás társaságát, hanem bent is látszik rajtuk, hogy ez nem szerelem, de még csak szeretet se.


Egyébként meg az okoskodók gondolkodjanak már el, ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a holnapi ebédet kell itt megvitatni.

Mások kiírják a kérdéseiteket, az ő saját magánéletükről, akkor ahhoz mi közötök???????????

Milyen jogon válaszoltok bárkinek az életével kapcsolatos kérdésre, ha egyszer semmi közötök hozzá?


A másik: nehogy már ne tehessek fel egy kérdést két ismerősömről, és már hogyne lenne közöm a két kollégámhoz? Nem az utcán szólítok le két embert, hogy hetente hányszor szexelnek.


Nagyon sokra tartják itt magukat egyesek, pedig nagyon nem indokolt...

2016. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"am meg közöd?" típusú válaszra:


a kutya nem kérdezte, hogy te hogy élsz meg mit csinálnál, ha így vagy úgy dolgoznál...

minek írod le?

senkit nem érdekel.

ha tudsz, válaszolj a KÉRDÉSRE, nem rólad szól, nem a te párkapcsolatod a téma, de ha már ilyen önző vagy, hogy egy másról szóló kérdéshez a saját történetedet írod le, akkor mi a fenéért kérdezed meg, hogy közöm?

ha a két, általam ismert kollégához nem lenne közöm, akkor mi a franc közöm lenne hozzád, akit nem is ismerek?

na itt derül ki, hogy csak arcoskodtok, de fel se fogjátok még a saját szavaitokat sem. gratulálok az ilyen értelmes válaszadóknak.

2016. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az, hogy együtt dolgoztok, de nem derül ki, az szerintem teljesen normális, de az egy más téma.


itt mindenki tudja, hogy ők egy pár, de semmiképp sem normális, ahogy beszélnek egymással. vagyis a nő a pasival.

ha bent úgy viselkedtek, mint bármelyik másik kollégával, az normális, olyankor szerintem fel sem merül senkiben, hogy gondok vannak. ilyen esetben elhiszem, hogy szeretitek egymást, és itt visszafogjátok magatokat, otthon meg már igazi pár vagytok.

de akik így, közösségben sem adják meg a tiszteletet, és ilyen megalázóan bánnak a másikkal, azokról nem tudom elhinni, hogy kilépnek a cég kapuján, félreteszik a bent történteket, és szerelmesen összebújnak.

persze nem változik semmi attól, hogy cégen kívül hogy viselkednek egymással, de amint írtam, ez mindannyiunknak nagyon kellemetlen.

és az a közöm hozzá, hogy én érzem rosszul magam emiatt (meg hát nem csak én), és az ebédlőből én megyek ki, ha ilyen van, csak hogy ne halljam. szóval ha már engem is érint, sőt az egész csapat légkörét, hangulatát érinti, akkor igenis mindannyiunknak köze van hozzá, hisz egy légtérben vagyunk.

2016. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!