Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel amit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel amit az első barátom tett az első szeretkezésnél? 21l

Figyelt kérdés
3 hónap járás utàn lefeküdtem vele a lakásán. Szeretkezés eléggè fàjt,elkezdtem vérezni. Ő teljesen kiborúlt s azt mondta hogy inkább menjek haza nem szereti a szűz lànyokat. Pedig megbeszéltük hogy együtt töltjük az estét. 23kor utazhattam haza s 1 óra volt mèg nekem a hazaút.Ő 28 éves
2016. szept. 30. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Gyanitom, hogy itt kimaradt az a resze a tortenetnek, amikor harom honapig titkoltad elotte, hogy szuz vagy ("mer' az ciki"), es utana meg osszeszoritott foggal turted a dolgot, hiszen elotte mar eloadtad a tapasztalt not, aztan amikor o erre rajott, erthetoen pipa lett.
2016. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudta hogy szűz vagyok... első randi óta
2016. szept. 30. 09:30
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg ne torodj ezzel a barommal, jobb hogy megszabadultal tole.
2016. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Remélem azonnal dobtad, és már nem vagytok együtt.

Gondolom tudott róla, hogy neked ez az első, nem? Még is mire számított? És még ha ki is borul a vértől, azt akkor sem éreztetem a másikkal még véletlenül sem. Aki 28 éves létére ezen az agyi kapacitáson működik, az szánalmas.


Ez az eset őt minősíti (de még hogy) nem téged.

2016. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Az elmúlt 3 hónapban semmi jelét nem adta annak, hogy ő egy igazi tuskó paraszt?
2016. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
"Jó katona vérben is harcol" aki kiborul mert szűz lánnyal kell neki csinálnia az vegyen el egy ku*vát
2016. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
aztán sírnak a pasik, hogy minden nő krv@....:)
2016. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen is ritka.... .

Hogy dolgozd fel??? Fene jó kérdés, nem vagyok nő és férfiként sem zavar az, hogy szűz a nő.

Próbálj meg más emberekkel beszélgetni, hátha attól jobb lesz neked.

2016. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Elszomorító, hogy az ilyen agyhalott férfiaknak van barátnőjük.. szerintem ezzel mindent elmondtam.
2016. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Szard le a pofáját, és szakíts vele!

Nem érdemel meg téged, legyen egy kis önbecsülésed!

2016. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!