Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srác, akinek nagyon-nagyon tetszem külsőre és belsőre is, az első randin nem tett utalásokat és nem közeledett?

Figyelt kérdés
Szóval már ő is közölte velem, hogy ritka az ilyen lány, mint én és hogy kincs vagyok. De élőben egyszerűen sétáltunk, haveriasan voltunk el és egy vizet vett nekem (nem mintha számítana). Csak kicsit arra számítottam, hogy elvisz kávézni vagy hasonló.

2014. máj. 29. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Zavarban lehetett. Más net mögül vagy buliban közölni valami kicsit ittasan, mint józanul és élőben.
2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a problémád?


Az lett volna számodra a közeledés meg az utalás, hogy elvisz kávézni meg fagyizni egyet?


Vagy nem dicsérte meg a külsődet és nem kezdett el simogatni?

2014. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet. Mert mondta is, hogy összezavartam már azzal is, hogy élőben még jobban tetszettem neki... Csak akkor sem értem, hogy néha kb egy helyben toporgunk. Lehet, hogy én vagyok kicsit türelmetlen, de kicsit elbizonytalanít.
2014. máj. 29. 19:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Neem... ez így volt jó. Itt nem azzal van gond, csak nem érzem, hogy haladnánk annak ellenére, hogy szavaival élve: "álmai" nője vagyok...
2014. máj. 29. 19:29
 5/10 anonim válasza:

Miért, egy srác nem lehet zavarban az első randin? És mégis mit kellett volna csinálnia? Ha túl rámenős az a baj, ha diszkrét, az a baj.


Nem mindenki kapcsol ki rögtön, főleg olyan társaságában, aki nagyon tetszik neki.


Szerintem egy séta teljesen jó első randinak. Majd ha a második randin sem lesz előrehaladás, akkor kérdezz rá, hogy most mi van, addig szerintem ezen nem érdemes parázni.

2014. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van amúgy. Én nem vagyok nagyravágyó...nem azt vártam, hogy azonnal gyertyafényes vacsora hatalmas étteremben, mert azok nem mi lettünk volna. Csak pici közeledés jelnek jól esett volna.
2014. máj. 29. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

csak azt ne csináld, amit velem csinált egy lány, azaz nem közeledtem, és onnantól kezdve "nincs időm" többé.


Lehettek még más okai, nekem pl. az volt, hogy az illető hölgy 3 éves kapcsolatot fejezett be 1 hónapja, azért nem közeledtem. Megaztán meg is kell ismerni egymást...

2014. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Nagy hibát követsz el, ha türelmetlenkedsz!

27F

2014. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb része egy bimbódzó kapcsolatnak, élvezd ki inkább a várakozást, vágyakozást! Én mindig imádtam ezeket a kicsit suta, tapogatózó, határfeszegető első randikat! :)
2014. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
Mert egyszerűen nem akart elijeszteni. Csak annyi hogy jólnevelt. Ńagyon jónak talált és félt, hogy túl tolakodónak tartanád és ezért elvesztene. Pici biztató jelzést te is küldhetsz felé a következő randin.
2014. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!