Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

19/F vagyok. Régen volt egy olyan problémám, hogy a félénkségem miatt nem mertem idegenek között beszélni. Ezt sikerült 2 nap alatt leküzdenem, ugyanis az egyetemen tartottam a gólyáknak (több csoportnak) ilyen kis előadást. Eleinte rosszul ment, de végül belejöttem és nagyon közvetlenül tudtam beszélni sok mindenről, néha 1-1 jó viccet is elsütöttem, ami tetszett nekik. Az utolsó csoportban volt egy lány, aki ránézésre kissé visszahúzódónak, félénknek tűnt. Én társaságban (ha jól érzem magam) nagyon vidám vagyok, sokat vigyorok és ez itt sem volt másképp. Jó társaság volt, tehát jól éreztem magam. Ez a lány megtetszett és azt vettem észre, hogy amikor felé nézek/rá néztem vagy kérdeztem tőle valamit, akkor zavarban volt. Utóbbi lehet, hogy azért, mert ő is úgy van vele, mint én, de akkor is így láttam, amikor csak rá mosolyogtam. Mintha zavarba jött volna. DE nem vagyok ebben biztos.


Ha ti ilyen helyzetben lennétek, akkor hogyan próbálnátok megismerkedni ezzel a lánnyal? Személyesen szeretnék ismerkedni természetesen. Viszont ennek ellenére azért megkerestem facebookon, lecsekkoltam. Tanácstalan vagyok. Nekem már az is nagy szó volt, hogy 2 nap alatt sikerült leküzdenem egyfajta szorongást magamtól, de még nagyobb fejlődés lenne, hogyha gond nélkül tudnék ismerkedni másokkal :D Van valami tippetek?:)


2016. szept. 9. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Eloszor is, nagy levego.

Masodszor. Menj oda hozza, es mindrgy mirol, csak probalj vele beszelgetni. :) a tobbi meg adodik magatol. Az h pedig zavarba jon... Vagy mert tetszel neki,vagy mert ha mas ra nez is zavarba jon, mert felenk. Ez is kiderulhet, ha beszelgetsz vele. :)

Sok sikert! :)

2016. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!