Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó döntés, egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés, egyáltalán van?

Figyelt kérdés
A kérdésem hát eléggé... aligha van ember akihez fordulhatnék vele, szóval érdekes lesz. Olyan ember voltam aki eszméletlen béna volt a nőkkel való ismerkedésben, és kezdenek összejönni a dolgok. Van egy nő, nálam idősebb, annyira azért nem. Vele is elkezdtem ismerkedni de csak úgy haveri szinten, visszafogottan ahogy szoktam. A helyzet az hogy eléggé jól sikerült, vonzónak találom és becsusszanhat valami kis futókaland is ahogy látom. A probléma az hogy vannak gyerekei és valami élettársa is de nem házasok. Szóval rossz ember lennék ha élnék a helyzettel, vagy álszentség lenne nem elfogadni egy ilyen alkalmi kalandot? Eléggé zavarban vagyok, már most bűntudatom van szóval kérlek titeket hogy ne rontsátok a helyzetet. Előre is köszi a segítséget!
2016. szept. 30. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne tedd tönkre azt a "családot". Hidd el, neked is több és jobb lesz az önbecsülésed, ha békén hagyod.
2016. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem neked is nagy szükséged van erre, meg a nőnek is.


Az, hogy otthon neki mi van az az ő dolga, az az ő döntése. Neked csak a ti ügyetekhez van közöd.


Nekem jó pár barátom van, akit egy idősebb nővel való kapcsolat rakott helyre. De ehhez viszont az kell, hogy vele legyél őszinte és ne félj.

2016. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A 2.válaszolónak igaza van! Vágj bele! :)
2016. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért lennél te a rossz? Ő csalja meg a párját. Ha nem lennél te megtenné mással is, ne okold magad e miatt
2016. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D Jó néző pontok.
2016. szept. 30. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok. Tedd meg. 20l

Miért kell lepontozni?

2016. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!