Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak ti szoktatok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés
Tehát ismerkedek egy pasival. Régebben mindennap vagy másnaponta írt. Mostanában azonban 1hete kb nem nagyon írt. Pedig ő akart engem.megismerni. Létezik ,hogy tesztel?
2016. szept. 30. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, igen. de az is lehet hogy letett rólad.
2016. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
17%
Egyszerűen köcsög. Ha fontos lennél neki nem hagyna egy percre se magadra.
2016. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Meg olyat is szoktak, hogy miután megkaptak, lelépnek szó nélkül. Kis aranyosak, neem? 
2016. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
És te kerested naponta, kétnaponta?
2016. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni azt, hogy tesztelne. Inkább csak leszar és/vagy talált mást. Vagy valami másért nem érdekled már.


28/F

2016. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert nálam eleve kiesik az, aki "teszel", taktikázik, játszmázik, stb. Nekem egy nyílt és őszinte partner kell, nem olyan, aki sumákol.
2016. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
#4: Valószínűleg nem.
2016. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Mennyit feccölsz ebbe ? Kerested te is ? Nem csak tőmondatokban írtál nagy késėsekkel ? Ha igen, akkor lehet letett rólad és/vagy talált mást. Ha ezek nem állnak fenn, lehet, hogy nem érdekled vagy vizsgáztat. Írhatnál, hogy találkoztatok-e vagy csak leveleztek, mióta ismerkedtek, mennyi idősek vagytok, láttatok-e egyeltalán képet a másikról, mert így nehéz megmondani.
2016. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy te milyen gyakran kerested az illetőt, meg milyen válaszokat adtál neki.

Mert én szoktam úgy lenni, hogy amikor csak elvétve kapok valami egyszavas válaszokat, akkor már nincs is kedvem visszaírni se, mert nem érzem azt, hogy megérné az erőfeszítést, ha ennyire jelentéktelen vagyok neki. Vagy egy olyantól, akinek bejövök, elvárnám, hogy legalább annyit, és oylan gyakran írjon, mint én, vagy érezzem azt, hogy neki is van kedve velem beszélgetni, mert ha nincs, akkor nekem az jön le, hogy nem is akar tőlem semmit.

2016. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 es vagyok, amúgy meg azt tudod csinálni, hogy ráírsz valamit, aztán majd meglátod, hogyan válaszol.
2016. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!