Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond volnék ha elvárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond volnék ha elvárom, hogy a nő megküzdjön értem, a szerelmünkért?

Figyelt kérdés
Eddig nem adtam könnyen be a derekam.

#férfi #nő #szerelem #harc #küzdés #dráma #ármány #perzselő szenvedély #túlfűtött érzelmek #bizonyítson a nő ha akar
2016. okt. 1. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
igen az. Jó várakozást!
2016. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha még 100 évig egyedül szeretnél lenni, akkor sok boldogságot és szerencsét hozzá! :)
2016. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez irreális elvárás, te kell megküzdj a nőért és nem fordítva
2016. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Elárulnád, hogy miféle "küzdést" vársz el?
2016. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elsősorban elismerő bókokra vágyom és kisebb kényeztetésekre.


Hívjon ő és lepjen meg valamivel.


Mutassa ki az érzelmeit és ne legyen ostoba.

Úgy nagyjából ennyi az elvárásom.


Szerintetek sokat kérnék? Nem vagyok pökhendi, mielőtt még valaki feltételezné rólam. Vannak jó tulajdonságaim is amit prezentálok a kellő pillanatban.

2016. okt. 1. 21:16
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
88%
Ez vmi elképesztően hülye álentellektüel gondolkodásra vall.
2016. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, és nyugodtan írhattok ide is, nem válaszolok privátra.
2016. okt. 1. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem vagy bolond. Egy párkapcsolathoz két ember kell, ha ő nemcsinál semmit, csak elvár, akkor borítékolhatod, hogy a kapcsolatban is ugyanilyen lesz (ez meg ugye nem hiányzik).

És különben is, egyenjogúság van. A nők is ugyanúgy kezdeményezhetnek, mint a férfiak, nem fog letörni a műkörmük.

2016. okt. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezért tartunk itt, ahol tartunk... Nehogy már a férfiaknak kelljen udvarolni... Te jó ég... Igen, egy kapcsolat két emberről szól. De vannak bizonyos szakaszok egy kapcsolat felépítésében, ilyen az udvarlás is. Bár az tény, hogy a mai lányok/nők elég könnyen adják magukat, vagy karrierista p*cs*k... Akinek nem inge, ne vegye magára!

Nyilván ha adsz egy szál virágot, akkor örülsz, ha Te is kapsz valamit. Normális esetben így szokott lenni. Adok-kapok...

2016. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfiaknak meg kell tanulniuk férfinak lenni, a nőknek meg nőknek. A nőnek meg kell tanulnia izgalmasnak maradni a férfi számára, aki meg akarja hódítani, tehát igen bolond, valószínű vagy csak a fogalmazásoddal van baj, vagy homoszexualitás fele hajlasz.
2016. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!