Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt raktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt raktatok ki facebookra közös képeket vagy/és raktátok ki hogy kapcsolatban vagytok? Hogy kivel azt is kiírtátok e?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
soha! Nem használom fb-t.
2016. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor nála voltam, sok ismerősöm hívott randizni. Zavarta nagyon, de mondtam, hogy gondoljon bele. Aki megnézi az adatlapom, azt hiszi szingli vagyok.

Másnap a srác kiírta hogy kapcsolatban vagyunk, kb 3 hét után.

Én aznap kitettem egy közös képet is :)

2016. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nekem van facebookom. Néhány nap után kitettem hogy kapcsolatban vagyunk, amikor már a fontosabb személyek tudták. Képet viszont azóta sem tettem ki, pedig évek óta együtt vagyunk.
2016. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kirakva, hogy kapcsolatba vagyok (el van rejtve a státuszom) és a barátomnak se. Én amióta együtt vagyunk, olyan közös képeket rakok ki profilképnek, ahol közösen vagyunk, 2 év alatt 6 ilyen kép készült. Barátomnak nincs kirakva semmi, mondjuk ő képeket se nagyon tölt fel, bár rólam kirakott 1-2 ilyen hülyéskedős fotót, jó ronda is vagyok rajta, de mind1 :D
2016. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi aznap kiraktuk hogy kapcsolatban. Azt viszont nem hogy kivel és néha rakok ki közös képet de azokta is egyidő után törlöm. Párom meg ennél is ritkábban tesz ki képet.
2016. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 1hónap utan tettük ki,hogy együtt vagyunk nem nagyon szoktunk képeket feltenni együtt vagyunk lassan 9hónapja van feltéve vagy 4-5 fotó nem ott éljük az életünket, együtt is élünk.
2016. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!