Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki vagy, csak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki vagy, csak ha biztos vagyok benne?

Figyelt kérdés

Néhány napja, émelygek és zavarnak az illatok pl: a reggeli kávé illata.

Sajnos hibáztunk és kiszakadt a gumi...tudom hülyék voltunk.

Ez miatt is vettem tesztet többet is... reggel megcsináltam pozitív lett. Kb 5hetes lehetek.

Ritkán hazudik a teszt de nem tudom szóljak e páromnak addig még nem voltam dokinál és biztos nem vagyok benne.

21L



2016. okt. 3. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan biztosra veheted, hogy terhes vagy. A pozitív teszt nem szokott tévedni.
2016. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj
2016. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Minél előbb, menj orvoshoz és szólj.
2016. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Titusztitusz ***** válasza:
8%
Szóljál a párodnak minnél hamarabb...De azért csak óvatos tapintattal...
2016. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Holnap mennék dokihoz, ezért gondolkoztam lehet csak holnap mondanám el neki.
2016. okt. 3. 11:47
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Terhes vagy.Gratulálok.Szólj neki,menj orvoshoz és utána közöljétek az örömhírt a családdal,amit már most is biztosra vehetsz.

Nálunk is így volt észre vette magán.Vett tesztett,de már a teszt megvétele előtt mondta valószínű terhes.Pozitív lett,orvosnál megerősítették.Ennyi.Ő akkor 18 éves volt.Nem kell megijedni annyira mint amenyire meg vagy,csak úgy kell hozzá állni fel fogjuk nevelni.Én sem ilyedtem meg 19 éves voltam.Most van egy gyönyörű 8 éves kislányom aki kítűnő tanuló.Kezdeti ilyedség után,jön a boldogság.Persze az apának is magabiztosnak kell lenni,és akarnia kell a kicsitt.Sok Boldogságot :)

2016. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
szolj parodnak, nagyon boldog fog lenni, hidd el !!! gratulalok
2016. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem előbb menj el a dokihoz. Utána mond el a párodnak.
2016. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

A párod, nem? Együtt hoztátok össze ezt a terhességet, együtt kell döntenetek arról, hogyan tovább, együtt kell megoldanotok a felmerülő problémákat.

Volt becsúszott terhességem, a pozitív teszt után pár perccel hívtam a párom, és közösen mentünk végig az összes fázison az első megdöbbenéstől addig, hogy felkészültünk a szülői szerepre.

2016. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szerintem itt már nem lesz megdöbbenés, hisz a "kis balesetkor" tudtuk nagy a valószínűsége baba lesz...

De valahogy biztos akarok lenni, hogy igaz pedig 2 teszt is pozitív lett...

2016. okt. 3. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!