Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes babás vagyok, szeretné...

8 hetes babás vagyok, szeretnék elmenni táppénzre. Mert nagyon fájnak a lábaim. (viszeresek) elötte vagy utánna szóljak a fönökömnek, hogy ez van? . Még nem tudja, hogy babás vagyok. Biztos nem fog neki tetszeni. Bunkó.

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te. Én úgy csináltam, hogy eljöttem táppénzre, és másnap hívtak a munkahelyemről, hogy ki vagyok rúgva. Mondtam, hogy nem hiszem, mert 8 hónapig táppénzen leszek, utána meg Gyeden:)

Szerintem utánna szólj, ha bunkó a főnököd. Táppénzről nem rúghat ki.

Sok sikert!

2008. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike!Én is ilyesmin gondolkodom!
2008. nov. 9. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a kiskönyved megvan akkor biztos nem rúghatnak ki! Nyugodtan menj táppénzre, a főnöködnek meg bele kell nyugodnia. Nem értem az ilyen főnököket!

Boldog babavárást!

2008. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én először bejelentettem, hogy babát várok, figyeltem a reakciót, - ami persze nem volt valami pozitív - aztán egy idő után táppénzre kértem magam. Doki után felhívtam a főnökömet, és azt mondtam neki, hogy az orvos azt mondta, táppénzre KELL mennem. Erre aztán nem lehet mit mondani...
2008. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikor kiderült hogy babás vagyok szoltam a müvezetömnek de velem nagyon rendes volt azt mondta hogy támogat mindenben amiben lehet! De nekem a munkakörülmények miatt kellett táppénzre jönnöm mert vegyszerekkel és festékekkel dolgoztam:(!

Boldog babavárást!


11 hetes kismama

2008. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megvártam, hogy meglegyen a kiskönyvem -biztos ami biztos-, de már előtte is pikkelt rám a főnöknőm (ilyenekért akart kirúgni, hogy ettem odabent a számítógépnél, de még csak nem morzsálós-maszatolós kaját), aztán valahogy kiszivároghatott, hogy babát várok, mert már úgy hívott be magához, hogy az orrom alá akarta tolni a kilépőpapírokat, végül ÉN közöltem vele, hogy bocs, de a törvény engem véd és a kiskönyv is itt van nálam a doki javaslatával miszerint menjek betegállománya, erre behívott egy illetékes kollégát, aki nekem adott igazat, így mentem táppénzre 14 hetesen.
2008. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi az utolsó iró,kb az enyém is ilyen gyík!!!
2008. nov. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!