Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak. Titeket mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak. Titeket mivel tud egy nő megfogni? Mi az amitől annyira izgalmas lesz, hogy nektek csak ő kell? Hogy hálásak vagytok neki, hogy veletek van, és eszetekbe se jutna elhagyni vagy megcsalni?

Figyelt kérdés

Vannak hülye tulajdonságaim, pl. elég rendetlen vagyok, nincs semmi önbecsülésem, antiszociális vagyok, idegen környezetbe két szót nem tudok szólni, de szerintem ezek nem olyan nagyon rossz dolgok, hogy azt érdemeljem, hogy megcsaljanak. Csak mert eddig minden kapcsolatom így végződött. Az utolsó barátom például azért csalt meg, mert épp depressziós időszakon mentem keresztül és ez NEKI annyira nehéz volt...


De azért vannak jó tulajdonságaim is. Pl. Jól tudok főzni, a jelenlegi barátomat mindig olyan ebéddel várom, hogy csak néz. Van normális munkám és mindent megteszek érte, hogy legyen pénzünk, túlórázok is ha kell. Szabadidőmbe szeretek számítógépes játékokkal játszani, de érdekel bármilyen értelmesebb elfoglaltság is, imádok kirándulni, biciklizni. Kinézetre elég ártatlannak tűnök, de az ágyba sok mindenre rá lehet venni. A szeretteimért bármit meg tudnék tenni, és meg is tettem mindent az eddigi párkapcsolataimban. Lehet hogy épp ez volt a baj? Talán távolságtartóbbnak kéne lennem? Csak az a baj, hogy én nem erre vágyom, hanem egy lelki társra, akinek nem nyűg az ha folyton velem van, és mindent elmondok neki, ami csak a szívemet nyomja.

Komolyan szerintetek mit tehetnék, hogy érdekes legyek egy pasinak? :(


23/L


2016. okt. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl jó pont, ha a lány érdeklődik utánam, odafigyel, megkérdezi milyen napom volt, kölcsönösen meghallgatjuk egymást. Izgalmas meg a közös programoktól lesz egy kapcsolat :)
2016. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!


Sajnos azt kell mondjam, hogy az általad megjelölt hülye tulajdonságaid közül az egyik (önbecsülés teljes hiánya) az a lehető legnagyobb probléma, amit el lehet képzelni egy embernél. Az önbecsülésed te magad vagy, az maga az ego, továbbá az, hogy a saját egoddal mennyire vagy tisztában (egyik véglet sem jó). Egy férfinak sok dolog számít, de egy valamirevaló FÉRFI-nak (aki már nem kap egyből idegrángásos merevedést egy szép külsőtől) a valór érték belülről fakad. Persze van az a külső, ami sajnos beárnyékolja a belsőt, de ez most itt nem téma, inkább arra gondolok, hogy ha egy nőt nézünk, akkor külsőleg van egy alsó ingerküszöb. Ha az adott nő ezt legalább eléri, vagy akár meg is haladja, onnantól fogva jön a belső. Az tovább is emelheti a külső adta értékeket, de vissza is ronthatja az ingerküszöb alá.


A lényeg:


Ha nincs önbecsülésed, az azt jelenti, hogy nem tartod magad semmire. Ha ez a helyzet, az egyenlő azzal, hogy te még a saját számodra is elhanyagolható vagy, szinte nem is létezel. Ilyen módon hogyan várhatod el mástól, hogy jelentős tényezőként számoljon veled a saját életében? Ezen kell dolgozni...

2016. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kendrazoltan ***** válasza:
Pont most írtam le a véleményem az önbecsülésről egyébként egy egészen más, mégis hasonló kérdéshez...az ember maga az önbecsülés, az önbecsülés pedig maga az ember...a kettő csak együtt létezhet...
2016. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges, velem kompatibilis humorérzékkel legyen megáldva, szenvedélyes, gyermeki naivitás jellemezze.

Belső hátrányok: elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis, flegmatikus, akarnok, manipulatív, álszent, szűk látókörű, érdektelen, megbízhatatlan, hűtlen, rendetlen a környezetében. Dohányos, gyakran jár szoláriumba és műkörmöshöz, fodrászhoz, vásárolgatni unalmában meg amúgy is, mert neki ez jár...ezek visszataszítóak.

Ne legyen beképzelt, korábbi életét tekintve se legyen ribi, ne legyen hazug, ne használjon ki. Ne legyen empátiakirályné, aki mindenkin és mindenen érzeleg. Ne legyen buta, fanatikus semmiben, se vallás se szekta, se politika, mert rögtön kizáró ok. Ne legyen erőszakos. Ne legyen sértődékeny. NE LÓGJON EGÉSZ NAP A TELEFONJÁN, SZÁMÍTÓGÉPÉN.

Legyen nyitott a spiritualitás felé. Szeressen túrázni, kirándulni, spontán dolgokat csinálni.

Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a legh.ülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, kíváncsi természet. Perverz és tabumentes (egészséges határokig mehetünk közös megegyezéssel) a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. Szeresse a modern dolgokat (lakberendezés stb.), de tisztelje a hagyományokat is.

A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Tudjon jól sütni-főzni, házias legyen. Akarjon gyereket később, családot. Végül jó, ha 18-30 év közötti.

2016. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!