Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, srácok féltékenysegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, srácok féltékenysegi történetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Megtudtam, hogy a párom előttem egy néger pasival volt, féltékenykedtem, erre a párom: 20 centi... 20 éve volt!

Üdv. Péter.

2016. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég.nagy volt a korkülönbség de nagyon szerettük egymást. 3-4 év után elkezdett féltékenykedni az exfeleségemre, kollegákra. (igaz, hogy korábban voltak kalandjaim, de mellette semmi. Szerettem)Ezt még egy ideig elviseltem, aztán egyszer amikor azt mondta, hogy ezt így nem bírja tovább és elköltözik, mondtam, hogy: OK. Aztán amikor 2-3 hét múlva békülni akart addigra rájöttem, hogy mellette is boldog voltam, de az elköltözésével felszabadult lettem. Szóval nem békültem.
2016. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: mi volt a 20 centi?
2016. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Sajnálom, ha nem esik le.

2016. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!