Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minél gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minél gyorsabban lezavarni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, ahogy elkezdődött az egyetem(ugyna oda járunk), kb napi 20 percet vagyunk együtt, akkor is gyorsan beszélgetünk kicsit és csá.

Nem ugyan arra az előadásra járunk be, viszont kb ugyan annyit tanulunk, nekem viszonylag sok szabadidőm van, ő meg nem is dolgozik.


Hétvégén lenne hogy együtt vagyunk, de mostanit lemondta, mondván h ZH, de nem volt zh, csak egy 20 kérdésből álló picike dolog. Írok neki fb-n is hogy mondjon valamit, mert keveset beszélünk pedig ugyan oda járunk, csak nem ott lakunk.

Írok neki, bármikor szinte, ha fent is van. Este elolvassa amit írtam, s "majd beszélünk róla holnap, megyek aludni. Utána 1 óra mulva is fent van, megkérdezem h nem tudsz aludni? Akkor meg lelép, már azt sem jelzi h elolvasta.

EZ volt a napjaink 90%-a.


DE máskor viszont, órák közt, szünetben lyukasban együtt vagyunk. Akkor napi 4-5 órát is akár, s olyankor meg szó szerint picit sok, de nem mondom neki.

Ez az esetek 10%-a


2016. okt. 4. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt h sok úgy értem, hogy amit eddig nem mondott el most elakarja mondani mindet egyszerre, egyszerre akarja letölteni az időt...
2016. okt. 4. 21:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekled..de szerintem Te is tudod erre a választ.
2016. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szarik a fejedre. Keress másikat.
2016. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lesz@rja a testedet
2016. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakit ennyire nem êrdekelsz ês közönyös mi állít meg. hogy keress egy olyant akinek fontos lennêl?
2016. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!