Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha közvetlen pár nappal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közvetlen pár nappal egy szakítás után megjelenik az életedben egy számodra amúgy helyes/szimpatikus férfi, akkor mit teszel?

Figyelt kérdés
Elutasítod a nemrégi szakításra hivatkozva, vagy nyitsz felé?
2013. ápr. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit éreztem a szakított férfi iránt.
2013. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Köhm...nem lehet, hogy nálad ez egyfajta menekülés? Nem hiszem, hogy ha igazán szeretsz valakit azt rögtön ki is tudod zárni.

Én is más karjában akartam vigasztalódni, de szerencsére volt annyi lélekjelenlétem, hogy nem mentem bele. Ma már nem bánom, hogy így alakult.

2013. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki a szakításra hivatkozik az azért teszi mert még nincs túl a kapcsolaton, akkor aztán bármennyire szimpatikus a pasi, el kell utasítani. Ha viszont túl van rajta az ember akkor hajrá. Személy szerint nem szoktam túlzottan gyászolni a kapcsolataim, szóval én valószínűleg nyitnék felé, de ez ember függő. Tedd amit jónak látsz.
2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben én inkább nyitnák az új felé, mert nem érdemes búslakodni a régi miatt!
2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán nyitnék az új felé.


20L

2013. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!