Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nagyon dögös csaj jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon dögös csaj jön veletek szembe, mikor együtt vagytok valahol, akkor a barátnőtök hogy reagál?

Figyelt kérdés
Figyelmen kívül hagyja? Megdicséri? Vagy féltékeny?
2016. okt. 6. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Hú én mennyit hisztizek emiatt, pedig tudom, hogy rossz :D ilyenkor mindig figyelem hogy a barátom ránéz-e. Nagyon rosszul szoktam érezni magam ilyenkor és csúnyának :(
2016. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Többnyire sehogy, mert nem igazán érdekel és ezt ő is tudja. Maximum eltolok egy "Hello, szia"-t ő meg mosolyog és megyünk tovább.
2016. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem venném észre, akkor a párom rám szól, mi van veled, vak vagy? Párom velem van, kötelező megnéznem a jó csajokat.
2016. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Csak akkor féltékeny, ha beülök a bmw-be.
2016. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2# Jó nagy tapló lehetsz! :)
2016. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Legutóbbi barátnőmet nem különösebben érdekelte az ilyesmi, aminek én fölöttébb örültem. Mondjuk nem igazán adtam okot bármiféle megjegyzésre. Öt éves pályafutásunk alatt egyetlen egyszer jegyezte csak meg, hogy feltűnően erősen néztem egy csajt az utcán, pedig én csak azon csodálkoztam, hogy hogy a bánatban nem fázik a lába (ilyen kellemetlen őszi idő volt mint most) a miniszoknyában...


Korábban volt olyan barátnőm is, aki ilyenkor cirkuszt rendezett, még mielőtt bárkire ránézhettem volna. Na, az a csaj szörnyű féltékeny típus volt...

2016. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
2 vagyok. Nem a barátnőm nem érdekel, hanem a többi lány, és a "Hello, szia!" Csak poén. Szöveg értelmezéssel gondok vannak :)
2016. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Közösen megnézzük és konstatáljuk, hogy az evolúció az évmilliók alatt létrehozott egy olyan lényt, amely mindkettőnk számára esztétikus.


Ha állatkertbe megyünk, akkor is nagyjából ugyanezt csináljuk.

2016. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szokta a baratom megnezni a lanyokat mellettem, kivetelek ezalol az extrem kulseju lanyok, pl az ilyen szinesre festett szep hajak mindkettonknek tetszenek + ha hozzaillo elvontabb oltozkodese van a lanynak.. Az ilyen nagyon cicababakrol azt mondta, hogy unalmasak mert mindenhol oket latja. (Pedig en is ehhez allok kozelebb kulsore mint az extrem lanyokhoz.) Neki is inkabb rockosabb a stilusa tehat elobb "kellene" feltekenynek lennem az ilyen jol kinezo lanyokra, de ha latunk is ilyet, mindig csak reszleteket jegyez meg, hogy jo a haja, cipoje stb.. Ha be is jon neki barki mint no az sosem latszik rajta, sehogy nem erzekelteti, velem viszont igen, hogy en bejovok neki igy nincs mire nagyon feltekenynek lennem.
2016. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok. Tisztában vagyok azzal, hogy a párom nem vak (szerencsére). El tudom képzelni, hogy megnézi a jó csajokat (bár én még nem vettem észre, szóval nem feltűnően teszi). Viszont VELEM van.

Felnőtt ember, aki nem egyetlen tulajdonság alapján választott társat, hanem egy "csomagot" választott, akivel jól érzi magát összességében. Voltak előttem csinos barátnői, akikkel személyiségben (nagyon) nem passzoltak. Bennem a külsőn túl még nagyon sok minden mást is értékel, olyan dolgokat, amik első ránézésre nem szoktak kiderülni. Mivel szinte naponta elmondja, milyen sokat jelent neki a kapcsolatunk és mindaz, amit nyújtok számára (a személyiségemmel, a gondoskodásommal és szexuálisan is), ezért nem tartom valószínűnek, hogy pusztán egy csinos megjelenéstől el tudna csábulni. Ha pedig így lenne, akkor egyáltalán nem bánnám, mert akkor nem az a férfi, akinek hittem.

Úgyhogy felőlem azt néz meg, akit akar, ez még nem árt a kapcsolatunknak.

2016. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!