Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvellek vagy ennél több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvellek vagy ennél több?

Figyelt kérdés

Adott egy munkahely: főnök és beosztott....az elején nagyon kedves a főnök, baráti (vicees, meg-megérint, hazavisz, félre érthető mondatok), aztán egy igazi binkó lesz (elvesz a nőtől egy munkát, majd azt mondja: "majd elgondolkozol, h ez miért történt". Többször megjegyzi, h kedveli a nőt, a viselkedése nem ezt mutatja. Aztán a nő felmond, akkor rábeszéli, h maradjon...és onnantól teljesen közönyösen viselkedik....

A nőnél itt telik be a pohár hosszú hónapok után és tényleg felmond. A főnöke megkérdezi, h el akar-e menni két hónap táppénzre, mielőtt távozna...és azt mondja, ha munkát kell keresni, segít, mert kedveli a nőt.

A nő én vagyok, beleszerettem a férfibe....és nem tudom eldönteni, h vajon ő bármit is érez- e vagy csak én képzelem...többen megjegyezték, h biztosan van valami köztünk....Legutóbb: "olyan, mintha azért ölnétek egymást, mert nem kaphatjátok meg a másikat"

Vélemény?


2016. okt. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, ami így indul, abból jó már nem kerekedhet. De, te tudod, mennyit ér neked ez az ember...
2016. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?
2016. okt. 7. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Belezúgtatok egymásba és valami mégis visszatart? Mi a probléma, nős?

Ha független ő is, te is, akkor hívd el simán valamilyen programra, vagy akárhova, moziba, színházba, bárhova, aztán kialakul majd minden. Főleg így, hogy úgyis felmondtál. Ha nemet mond, akkor sincs semmi. De szerintem igent fog mondani.

2016. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a kettőnknek van párja. Pontosan ezért mondtam fel, nem bírtam tovább kerülgetni....
2016. okt. 7. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:

én az írásod alapján egyértelműen úgy gondolom, hogy szórakozik veled, de vonzódik is hozzád

nekem ez megalázó lenne, szerintem gondolkodj el, hogy érdemes-e ilyen pasihoz közel kerülni

2016. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben neked kell tudnod, hogy érdemes-e miatta kockára tenni a a kapcsolatodat, ha úgy látod, hogy igen, akkor hívd el valahova, de csak akkor.
2016. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!