Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl fura a párom, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fura a párom, mit csináljak vele? Ügye elment az esze?

Figyelt kérdés

Párommal decemberben lennénk egy éve együtt, de most kicsit úgymond szünetet tartunk mert túlzottan is furcsán viselkedik...

Nekem ő az első kapcsolatom és hát úgyis az első volt...

Egy ideig minden rendben volt, de egy alkalommal harapdálda a nyakam stb...

Ami nekem nem tetszett amikor már igazi harapások voltak.

Leültünk ezután beszélni elmondta, hogy évek óta egy közösségbe jár ahol hisznek a vámpírokban meg ilyenek...

Nem tudtam sírjak e vagy nevessek, de majdnem elnevettem magam. Att mondta nem akarta eleinte elmondani mert félt a reakciómtól,

Azt hittem hülyül de nem.

Valóban hisz ebben, de én ezt nem tudom elfogadni.

Azt, hogy egy szektába jár, bár ő bizonygatta nem az...de az...

Szeretem de így, hogy legyünk együtt?

21L



2016. okt. 7. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
A te barátod,vagy még nem felnőtt egy kapcsolathóz,vagy elment az esze.Amint látom ő a mesékben él nem a valoságban.De hát ez még nem akkora nagy gond hogy nem tudnátok helyre hozni kell egy komoly őszinte beszélgetés.Ezért még nem kell szakitani,de ha nem változik akkor te tudod mit teszel.
2016. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Jaj Istenem,bocsi,de ezen jót nevettem:D:D

Szóval ha szektába jár,elég furcsa a barátod,nem azért,mert ilyenbe hisz,az még oké,de hogy elkezd téged "harapdálni" eléggé...Szerintem vagy ülj le megbeszélni,h ez neked így nagyon furcsa vagy hagyd el,de először is beszélj vele erről.

2016. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elején olyan normális volt, de amiben hisz...

Beszélünk róla, de ő ezt tényleg komolyan veszi...


Volt néhány dolog amin én is nevetni akartam de szeretem...nem akartam megbántani azzal, hogy kiröhögöm.

2016. okt. 7. 16:26
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha te ezt úgy látod és érzed,h nem tudnál emiatt mellette maradni,hát ne tedd,mert ok egy ideig elfogadod,h ő miben hisz,de nem hiszem,h sokáig bírnád,ha most is furcsa neked.Remélem nem haragszol,de én nem tudnék együtt maradni vele,de ezt te döntöd el.3-as voltam
2016. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha összeférhetetlen a vallás vagy a hit az kinyírja a kapcsolatot.

Magyarán ha te hülyének nézed, mert nem létező dolgokban szentül hisz, akkor úgyis vége lesz előbb-utóbb.

Jobb előbb, akkor kevésbé fáj.

2016. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Én alapvetően ellene vagyok minden ilyesminek. Túlzott vallásosság, politikai elköteleződés, egyéb szektásított hiedelem nálam kizáró tényező. Alapvetően azért, mert én a racionálisan gondolkodó, értelmes embereket szeretem, akik tudják mit akarnak, nem labilisak érzelmileg, nem befolyásolhatók. Ergo én kerülöm a hülyéket, ha ez segít...
2016. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Megharapott mostmár te is vámpír vagy...😂

Na de most komolyan, ha nem túlozza el ezt a dolgot és valóban ez csak egy ártatlan dolog amiben hisz hagyd rá.

2016. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet tulzasnak fog tunni a valaszom, de ebben az orult vilagban siman kinezem akarkibol, hogy egy ilyen szektaert vagy hitert bantson valakit. Vannak orult emberek, akikbe berogzodnek orultsegek. Honnan tudod hogy nem hisz benne annyira hogy egyszer komolyan megharapjon, mert az idiota annyira hisz benne. Nem te lennel az elso fiatal csaj aki erthetetlen vagy elfogadhatatlan modon hal meg. Ki tudja lehet bevesz valamit es megbolondul. Tudom hogy sokan nevetni fognak ezen amit irtam, de en ugy vagyok vele, jobb tavol maradni az ilyen emberektol. Szakits vele szerintem.
2016. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
21 éves vagy, fiatal vagy egy hülyéhez, hagyd ott a pecsába, mielőtt feláldoz a szektájába :)
2016. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megértelek benneteket, mert tényleg vannak furcsa emberek akik furcsa olykor rossz dolgokat tesznek.

Beszélünk nap mint nap attól függetlenül, hogy most nem minden stimmel a kapcsolatunkban. Igazából ő nem vakon követi ezt a dolgot.

De ügye követi... egyébként jó ember és eddig semmi jelét nem mutatta ennek a dolognak.

Csak a harapás...

Amiért bocsánatot kért.

Szeretem de sokban meg nektek van igazatok.

2016. okt. 7. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!