Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket szoktak leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktak leginkább kamuzni az itteni felhasználok ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem direkt troll az igazat ir. (Ismert trollok pl kihasznalonev, titusztitusz, meg par nevtelen akiket szazalek alapjan lehet kovetni pl 43 %os)
2016. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Titusz nem troll
2016. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Titusz csak egy barom. :)
2016. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy jaj, szegények, alacsonyak, kövérek, nem találnak nőt, közben meg kefélik a D-s mellű fitneszpicsjáukat. Ja, nem.
2016. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
szerintem a nők kamuznak a legtöbbet......itt ugyanazt a dezinformációt hallani mint amivel a sok srácot félrevezettek az anyukák nagymamák annak idején, azaz legyen jószívű tisztességes ember mert minden nőnek egy ilyen férfi az álma
2016. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát, bevallom, én néha kamuztam a koromat meg a párkapcsolatom hosszát (és tartalmát) illetően, hogy kicsit hihetőbbé és nyomatékosabbá tegyem a mondandóm. Tehát hogy minden szép és jó a kapcsolatunkban, amit így és így értünk el, és x éve vagyunk együtt (miközben mondjuk x mínusz 15 évről van szó), és egyszer még azt is behaluztam, hogy van két gyerek, hogy még hihetőbb és nyomatékosabb legyen a dolog. Mert amúgy tudom, hogy az lenne, amit írok, én ilyen tök király jövőbe látó vagyok ( :D ), és azt is tudom, hogy igazam van, csak bizonyos kérdésekben lehet, hogy jobban komolyan vesznek, ha nagyobb tapasztalatot írok oda.


Másban én még nem kamuztam. Cserkészbecsszó.

2016. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
40%
A kérdések nagy százaléka kitalált és arra megy ki, hogy állást foglalj, vagyis, hogy sorolj be a nők vs férfiak párharcba.
2016. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is nagyon kevesen keresnek itt megoldást valódi problémákra, inkább klub jellegűvé alakult, csekély számú törzsközönséggel.
2016. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a kategóriában lévő hazugságok többségéről nem is tudják a válaszolók, hogy nem igazak.

Konkrét példa, amikor pár nő leírja, hogy a srác legyen határozott és simán találhat csajt. Ők elhiszik, hogy ez így megy és komolyan is gondolják. De igazából eszméletlen nagy kamu.

2016. okt. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!