Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti "bevállalnátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti "bevállalnátok" egy súlyosan önbizalomhiányos nőt? Tegyük fel, hogy emellett csak számotokra szimpatikus tulajdonságai lennének, de ettől az önbizalomhiánytól képtelen megszabadulni.

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj kicsit magadról, mire fel az önbizalomhiány?
2016. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz "Bevállalás" alatt?
2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már próbáltam, csak aztán kiderült, hogy ő élvezte, hogy önbizalomhiányos lehet, és hevesen ellenállt mindenféle fejlődési lehetőségnek.
2016. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én be is vállaltam de és nagyon szerettem is és tömtem a feját bokokkal meg szép szavakkal amiket tényleg úgy is gondoltam ahogy de az egyik fülén be a másikon ki. És bár elvakult voltam hogy jól működő kapcsolat rá kelett jönnöm hogy még valami baj van a fejében mert nem normális dolgokat csinált és egy hisztérika volt a lehető legkisebb dolgoktol is akár. Kedves kérdező ez függ attol hogy miért vagy önbizalomhiányos és h ez a súlyos miben merül ki konkrétan. És hogy emellé milyen ember is vagy alapjáraton. Ezek tudatában több elmondhato lenne.

(De alapjáraton igen járnék szeretem a hasonlo embereket mint én lányban :D.) És ez hogy képtelen megszabadulni ez h h képtelen?

2016. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de nem. Én sem vagyok egy duzzadó önbizalombomba, nyomokban tartalmazok némi önkritikát is, de engem egy súlyos eset nagyon lehúzna. Nem vállalnám be, mert felemésztené az idegrendszeremet annak ellenére, hogy inkább nyugodt típus vagyok, mint idegbeteg.
2016. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ha bejönnek a belső tulajdonságai, akkor igen. Számomra úgyis a belső tulajdonságok, a személyiség az ami igazán fontos.


Az önbizalomhiányon meg lehet segíteni. Mindenkinek jólesik egy kis dícséret, bók, szeretgetés :)


Miért kérded, Kérdező? :)

2016. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem a kihívásokat.
2016. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!