Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha első találkozás alkalmával a lány szexet akarna de a fiú nem, mert komoly kapcsolatban gondolkodik, és nem akarja elszúrni az elején?

Figyelt kérdés
...és éppen ezért elutasítja a lány "ajánlatát".
2016. okt. 10. 01:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Jól teszi, amit tesz?
2016. okt. 10. 01:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Haaaat nalam a ferjemmel igy kezdodott, en szexet akartam de a munkahelyunkon jottunk ossze es o nem akart az irodaban es foleg ennyi Ido utan szexelni, szoval mondta h szeretne ha az elso egyuttletnek jelentosege lenne:-))


Nem hiszem h barmi is ezen mulik, a volt ferjemmel az elso randin volt szex, az intervallum (sincs) kobe vesve. Ha valaki szeret es teged akar akkor barmikor,barhogy jo lesz.

2016. okt. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiú tanuljon meg szexelni, és nem szúrja el. Mi mind a ketten akartuk, szuper volt, pár évre rá hozzá is mentem. Azóta is sűrűn akarjuk. :)
2016. okt. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod, miért ne ?
2016. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
A fiú egy balek. Ilyenkor meg kell dugni a lányt, aztán pedig elfelejteni, mert ócska ri banc.
2016. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Butaság. Fiú sosem utasít el szexet, főleg ha a lány ajánlja föl. Ettől még válhat komollyá a kapcsolat, ha meg a lány mégsem ebben gondolkodik, majd lefekszik a következő fiúval. Szóval ezt kár lenne kihagyni...
2016. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én az a fajta lány vagyok, aki hamar szeretné a szexet (ha nem is az első találkozás alkalmával, de nem ellenezném feltétlenül azt sem, ha a helyzet úgy adja). Nálam ezzel elszúrná az egészet a srác. Bénázni lehet az első alkalommal, az bőven belefér szerintem, de a bénázással is elég sok mindent meg lehet tudni a másikról- hogy kezeli az ilyen helyzeteket, mennyire illünk össze ebben a kérdésben, satöbbi apróságok. Én is komoly kapcsolatban gondolkodtam mindig is, de szerintem a szex elég fontos része ennek a bizonyos komoly kapcsolatnak, hát hányan vannak, akik azért mennek szét, mert nem elég kielégítő/változatos/gyakori/szenvedélyes/akármi más a szexuális életük, ez ugyanolyan szűrő, minthogy megkérdezem, az összes korábbi nőjét megcsalta-e már, pl, vagy hogy mik a vallási nézetei. Szóval én a hamari szex híve vagyok, ami az esetek többségében nem lehetetleníti el a komoly kapcsolat lehetőségét, egyébként. Még ha amúgy bénázás is volt nagyobbrészt. Sokkal rosszabb, ha már iszonyúan vágytok egymásra, hogy gondolni sem tudtok másra, csak a szexre, már nagy a szerelem, hónapok óta csak várjátok A NAGY eseményt, aztán lófsz lesz belőle, nem szex. A várakozással csak felturbózzátok az elvárásokat is, így viszont nehéz olyan mutatni, amire nem számít a másik.


Szóval, röviden: nálam ezzel elkaszálná magát a srác.

2016. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiú részéről logikus és érthető a dolog, ha szeretné előtta még jobban megismerni a lányt (a szex után egy jó darabig a kapcsolat törvényszerűen a testiségre fog koncentrálni, és nem pedig arra, hogy jobban megismerjétek egymást, és ha ez a szakasz kimarad, akkor a hiánya középtávon is elég rossz hatással tud lenni - tapasztalat), de sok sikert ahhoz, hogy ezt meg tud úgy magyarázni a lánynak, hogy ezt megértse és elfogadja.
2016. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
hogy őszinte legyek, az olyan lány akit első randin meg lehet fektetni, az egy ribi... és már ki tudja hányan megkefélték. Nekem nem kéne ilyen csaj.
2016. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom egy nő a ribiken kivül, soha nem akar csak szex kapcsolatot, lehet akkor ott pont egy rossz, labilis időszakában volt, vagy csak hülyült mert nem megbízhatónak gondolta a pasit, vagy hasonló.
2017. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!