Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem értelmetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem értelmetlenség egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy is csak megcsalás lesz a vége.
2016. okt. 10. 13:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan sokan gondolják még ugyanígy.
2016. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem mindenhól van megcsalás
2016. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki eddig. Van értelme.
2016. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm volt eddig, de folyton más fiúkat bámult...a szemem láttára...
2016. okt. 10. 13:58
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel, mondhatod azt is életnek sincs értelme, mert úgy is meghalunk.
2016. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Annyira tudtam, hogy valaki ezt be fogja dobni!!!
2016. okt. 10. 14:00
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Mennyi naív ember van itt. Igazi főnyeremények a csajaiknak/pasijaiknak akik simán használják ki a dolgot, mert ezt diktálja a 21.század sajnos. Vége a meséknek, vége a vidámságnak, ez már nem az a kor, mikor a hős lovagok nemes erényekkel, becsületesen küzdve elhódítják a szűzies és jóindulatú királyláyokat és minden faja. Bár ez régen se volt, de azért ennél jobb volt.


Akik hisznek még a mesékben, rosszul teszik! Rátok építenek remek politikusaink "majd mi megváltjuk Magyarországot!!!", építik a kisebbségi stratégiát "majd megváltoznak a cigányok és mind szeretni fog dolgozni, esküszöm á devlárá", használ ki a munkáltató "ha a következő 200 napban minden nap 16 órázol akkor talán kapsz egy kis emelést. Mondom: Talán!"


Butaság az ilyen szintű naivitás.

2016. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%
Ehhez jobb, ha hozzászoksz. A nők 110%-a simán félrelép. Nem véletlenül van az a mondás, hogy "Minden nő....."
2016. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy ez lesz a vége, lehet hogy nem. De ne tagadd meg magadtól a boldogságot, csak azért mert az hiszed, hogy csakis rossz vége lehet.

A szüleim pl. elváltak mert apám megcsalta anyámat, de 20 évig boldogok voltak, ha már akkor úgy indulnak neki a kapcsolatnak, hogy hagyjuk mert úgy se lesz belőle semmi, akkor most én sem lennék.

Az emberi kapcsolatok mulandóak, de lehetsz boldog, és az soha sem tudhatod, hogy meddig.

Én is mikor összejöttem a mostani párommal folyamatosan attól féltem, hogy rossz vége lesz, de most már nem érdekel, mert most boldog vagyok.

Sőt az exemmel nagyon csúnyán szakítottunk, de az a négy év, amíg vele voltam szép emlék.

Igazából vagy mindennek van értelme vagy semminek sincs, ez attól függ, hogy hogyan fogod fel a dolgokat, és nekem nem kell bemutatni milyen az amikor semminek sincs értelme mert hajlamos vagyok a depresszióra.

Szóval a lényeg az, hogy szerintem nem értelmetlen egy párkapcsolat. Nekem legalább is szükségem van rá.

21/L

2016. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

En erre annyit mondok,hogy nem csaltam meg soha senkit.

Ezutan sem fogom megtenni.

ha valakirul kiderul,hogy o megtette velem,akkor kifogok szallni a dologbol. Nem anyazva,nyugodtan,de repulni fog.

az en lelkiismeretem viszont tiszta marad. Nekem ez fontos.

2016. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!