Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan körök ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan körök ahol nem tudják hogy ma már nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Inkább az öregekre jellemző, mikor mondják hogy miért nincs még senki.. Meg van 1-2 olyan ember akiknek olyan felfogásuk van, hogy a pár találás természetes mindenkinek ugyanolyan könnyü..

Kérdés, vannak ilyen emberek? Ők nem szembesülnek a mai helyzettel? Régen lehet úgy volt hogy egy rózsát adva felalá volt a kiszemelt és abból szerelem lett.. de ma már ez másképp müködik. Ugyanakkor meg nem mindenkinek természetes dolog, nem mindenkinek megy úgy, adottság kérdése is.

Az ilyen emberek miért nem tudják, nem hiszik el hogy ma már nincs első látásra szerelem, mert rengeteg egyéb tényezőn is múlik..


2016. okt. 10. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
ja otthon molesztalnak ezzel a nagyszulok meg ilyenek.. de amikor mondom hogy vegyel akkor egy bmw t nekem ha annyira akarsz egy lanyt a csaladba en vagyok a hulye... azt hiszik meg a 60as evekben elunk
2016. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, én 35 éves vagyok (szóval nem vagyok matuzsálem), de az összes ismerősöm, barátom férjhez ment/megnősült már. Még az a barátnőm is, akiről sosem hittem volna, mert elég problémás eset.

Nem mindenkinek ugyanolyan könnyű a pártalálás, aláírom, de nem is olyan lehetetlen feladat, mint itt páran előadják. Nekem is voltak csalódásaim, mellényúlásaim, de felálltam és mentem tovább.

2016. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Úgy tűnik tényleg nehezebb manapság. Nagy kérdés miért? Az internettel ráadásul sokkal több lehetőség is van mint régen.
2016. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát azért az interneten is olyan emberek tengődnek amilyenek.. Meg interneten is ugyanúgy bizonyitanod kell magad a profilon keresztül, megmutatni hogy te ki vagy, azért hogy legyen bizalmuk irni..

Persze fellehet állni, tovább menni, de ha eddig nem volt nem is lesz.. mert egy állapotba vagy ugyanazt viszed tovább, ugyanaz az ember vagy, oké maximum jobban türöd a pofára eséseket, jobban kezeled, de ennyi.. ez inkább sodródás az árral. ahhoz valami különlegeset kell csinálni hogy változzon, legtöbb pár nélküli embernek meg erre nincs energiája ideje türelme, mert ragaszkodnak a megszokásokhoz. De vannak olyanok is akik nem az hogy túllihegik a dolgot, hanem egyszerüen fizikailag vagy mentálisan van valami problémájuk, vagy tapasztalatlanok, kimaradt az életükből.. Annak meg teljesen más aki olyan környezetbe nő fel hogy azér 10 évesen ott volt a szomszéd julcsika és vele lógott.. és megint más egy olyannak akinek semmi ilyesmi környezete nem volt. Utólag meg már nehezebben szerez tapasztalatot az ember, Na meg felnőttebb fejjel azér még is oda kell figyelni mit hogyan mond csinál az ember a másikkal, s ha ezeket a viselkedéseket nemtudja akkor mehet a levesbe párkeresés szempontjából

2016. okt. 10. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne nehéz!?

Minden ismerősömnek sikerült.

Az egy dolog, hogy neked nem megy. Régen is voltak agglegények meg vénlànyok.

Vagy gondolod, hogy a szüreti bálban könnyebb volt megszólítani Juliskát, mint most egy Ludmillát a diszkóban?

2016. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén szólva én örülök annak, hogy nem kell az első lehetőségnél leragadni. Igen, nagyanyáink korában még ciki volt, ha valakinek 30 éves korára nem volt családja, lényegében elképzelhetetlen volt a házasság nélküli együttélés, fogamzásgátlás hiányában csak azzal lehetett szexuális életet élni, akitől az ember gyereket akart, és a válás nagy szégyen volt, úgyhogy az emberek inkább titokban mentek félre, éltek elhidegülve, vagy marták egymást. (Ja és persze az is szokás volt, hogy ha nem vált be a férj, akkor csak le kellett áztatni a légypapírról az arzént és főzni egy kiadós levest...)


Valahogy én örülök annak, hogy ma már van módunk és lehetőségünk kiismerni a másikat, mielőtt összekötnénk vele az életünk, és bármikor van legális útja az esetleges tévedések korrigálásának.


Ne hidd, hogy a házasságok jobban alakultak a gyors szerelembe esés után... Az én nagyszüleim például egymást marva váltak el. Lehet, hogy a dédszüleim is így tettek volna, csak az akkori egészségügyi viszonyok miatt nem érték meg azt a kort, hogy eljussanak a válásig, mert fiatalon meghaltak olyan betegségekben, amik ma már csak Afrikában léteznek.


Te kiemeltél egyetlen szeletét a nagy egésznek, pedig van még millió más tényező, ami a párkapcsolatok terén régen másképp működött.

2016. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Régen se volt másképp, a családban van 60 éves vénlány meg 45 éves agglegény...

A többségnek meg ma is sikerül.


Régen talán merevebb volt az ismerkedés formaisága, könnyebben lehetett "megtanulni"; ma meg ilyen nincs is, mindenki azt csinál amit akar.

2016. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"egy rózsát adva felalá volt a kiszemelt és abból szerelem lett.."


Ja, meg gyors házasság, meg egy életen át tartó nyomor. Jó párt, akivel valóban boldog vagy egy életen át, ugyanolyan nehéz volt találni, mint ma. Csak ma adott a lehetőség, hogy ne kelljen az első csók után rögtön összeházasodni.

2016. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ugy irigylem szulejmant hogy neki nem volt

nehez dolga ha dugni akart egyet

2016. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!