Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan pasiztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan pasiztok, hogyan tudtok elcsábítani egy férfit? Ciki ha nekem ez nem megy?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánytól hallom, hogy tetszik xy, ott lesz ebben és ebben a buli vagy itt meg itt és az a célom, hogy elcsábítsam. Meg hogy ez pofonegyszerű, nincs pasi akit nem tudnának "megszerezni"És általában sikerül is a tervük.


Nekem ez sose nem ment, ha megtetszik egy fiú akkor nem tudok odamenni és az ujjam köré csavarni, max szemezek vele, esetleg mosolygok, többet sajnos képtelen vagyok megtenni.


Megkaptam már, hogy nagyon gáz vagyok, lúzer vagyok, amiért nem tudok felszedni egy pasit sem.


Mit tegyek annak érdekében, hogy magamra hívjam annak a fiúnak a figyelmét egy buliban aki tetszik?


Elvagyok keseredve emiatt, hogy "gáz" vagyok.

21L


2016. okt. 10. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, várd meg míg olyan kerül utadba akivel kölcsönös a felszedési vágy.
2016. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Neked nem kell csináni semmit, a férfi-szolga majd felszed, ha nem akkor amúgy sem férfi, csak eunuch
2016. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Buliban nem szoktam pasizni. A mostani páromat a munkahelyemen ismertem meg, nem együtt csak közel egymáshoz dolgoztunk.

Általában simán beszélgetek a srácokkal, lazán, viccelődünk, nevetünk stb, igazából ugyanúgy beszélgetek velük mint egy lányhaverral, csak nyilván a lányokkal nincs meg közben a vonzalom :DDD De szerintem nem csinálok semmi extrát, az extrát simán az adja a helyzethez, hogy én nő vagyok, a másik személy pedig férfi, ennyi.

2016. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meny oda beszélgetni, ha nem kezdeményeznek akkor kezdeményezz te. (Bár én nem buliban ismerkednék komoly szándékkal) Ém egyszerűen csak önmagamat adom. Próbáld ki, nem veszíthetsz semmit.
2016. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Először is ne legyêl ronda! :D

Viccet fèlretève...mosolyogj sokat, keresd a szemkontaktust. Sok pasit bátorítani kell, mert ha csak bamulod akkor nem fogja tudni, hogy merjen-e kezdemènyezni vagy ne.

2016. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szerintem a szépség relatív!! :)

akkor mi az a több, ha nem csak nézem?

2016. okt. 10. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
A bulikban felszedhető pasik az igénytelen, szélhámos, megbízhatlan kőművesiq kategória. Ha normális kapcsolatra, hosszan tartó igazszerelemre vágysz, máshol próbálkozz. A barátnőid ribik.
2016. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1) akkor hol? :)

2) egyik barátnőm se ribi

2016. okt. 10. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ribik". :D savanyú a szőlő biztos. :D


Kávézó, szórakozóhely, baráti társaság stb?

2016. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kávézóban nem állok neki random pasikkal társalogni :D szórakozóhelyen azzal beszélgetek aki kezdeményez, és olyan nincs hogy nekem is tetsszen, baráti társaságban meg az összes fiú szinte foglalt hosszú évek óta
2016. okt. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!