Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal 2 hete vagyunk együtt. Tudni kell rólam, hogy van rajtam 15-20 kg felesleg, ami ugyan szépen lassan megy lefelé, de nem vagyok jelenleg topmodell alkat, na. Ő elmondta, hogy elfogad, nem kell egy dekát sem fogynom, ha én jól érzem magam, mert neki így vagyok gyönyörű, szeret, imád, viszont támogat, ha magam miatt szeretnék fogyni. Tegnapelőtt az utcán beszélgettünk, ő, a tesója, két barátja és én. Mellettünk szállt ki egy nő a kocsiból, 10-15 kilóval lehetett több tőlem. Barátom megjegyezte, hogy "Na, micsoda bálna, alig tud kiszállni a kocsiból." Egyrészt alapvetően is bunkóságnak tartom, hiszen nem tudhatjuk miért kövér (nekem is pajzsmirigygondom van, nem egyszerű...), illetve na, nem szép dolog. Másrészt pont az én jelenlétemben kellett? Nem jegyeztem meg neki, nem is éreztetem vele, hogy rosszul esik, mert nem akarok hisztisnek tűnni, de ettől függetlenül így van. Túlreagálnám? Köszi!
2016. aug. 29. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, hogy ezt írom, de a mai álszent világban igenis oda kell figyelni arra, hogy valójában hogyan tetszel legjobban a barátodnak. Az emberek nem mernek manapság olyat mondani, hogy "jobb lenne, ha 10 kilóval könnyebb lennél", mert rögtön megkapná a "felszínes" jelzőt, pedig szerintem ezzel nincs semki baj. Az embernek joga van olyan kinézetű párt választani, aki neki tetszik. Vigyázni kell az ilyen bullshit szöveggel, hogy "nekem így is gyönyörű vagy". Nem biztos, hogy így van.
2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"10-15 kilóval lehetett több tőlem" --> Tehát sokkal kövérebb volt min Te. Te pedig fogyni szeretnél nem pedig ekkorára hízni. A barátod is azt mondja, hogy úgy vagy jó ahogy vagy.


Igen, határozottan túlreagálod. Ne legyél már hü**e pi**a!

27N

2016. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, nem volt kötelező összejönni velem, nem én futottam utána, épp ellenkezőleg, a barátnőjét is otthagyta, mikor azt mondtam, hogy addig nem is engedem, hogy jobban megismerjük egymást.


Második, talán igazad van.

2016. aug. 29. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is van plusz, mondjuk nem ennyi, de a barátom részéről egy pillanatig nem éreztem, hogy ne tetszenék neki. Az első pillanattól kezdve az ellenkezőjét érzékelteti. Ettől függetlenül volt, hogy megjegyzést tett nagyobb darab lányokra, de eszembe se jutott, hogy ez rosszul kellene, hogy essen. Szóval igen, szerintem kicsit túlreagálod. Ha téged szeret, kíván, akkor teljesen mindegy, hogy más lányokra milyen negatív jelzőket használ. Ugyanakkor megértem, hogy érzékenyebben reagálsz a témára, hiszen neked magaddal van bajod, neked nem tetszik, te akarsz fogyni. Próbáld meg elhinni, hogy neki tényleg tetszik (ettől még te fogyhatsz) és bízni magadban. Ha ez valamennyire sikerül, nem fognak rosszul esni az ilyen kis beszólások.
2016. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!