Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy ez szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez szerintetek is iszonyat paraszt volt?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam a barátommal, meg a haverjaimmal, a barátommal már épp távozóban voltunk, amikor kifelé menet nekiment egy pali. (egyébként véletlenül, mert meglökték más irányból) Valamit odaszólt a barátom, a pasi is mondott valamit, de nem hallottam, a lényeg ezután jött, a barátom egész egyszerűen arcon köpte azt a pasit. Nem akartam, hogy tettlegesség vagy vmi más legyen, szóval elrángattam, de azt hittem, rosszul látok. Van neki egy "fura" stílusa, tudom, hogy kb. 0,1 mp alatt felmegy benne a pumpa, és nagyon sokszor bunkó, de ilyet álmomban sem gondoltam volna, ez baromira kiakasztott. Lehet hogy rosszul tettem, de felpofoztam, ő meg csak azzal magyarázkodott, hogy amúgyis ideges volt, minek mennek belé még pluszba.

Valahol "gáznak" érzem, hogy ezen ennyit kattogok, de iszonyatosat süllyedt a szemembe, szégyellem, hogy egyáltalán végig kellett néznem...

Túlreagálom?(szerinte igen)


2016. júl. 20. 00:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem...én is kiakadnék,ha egy véletlen lökésre így reagálna a párom.

Már bocsánat de szerintem kinőttünk az oviból ,hogy ez menjen. Oké ha mondjuk rá támad valaki és megvédi magát de ez nem az volt csak a tekintélye és az ereje fitogtatása.

2016. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

igénytelen tahó

és az ilyennek van nője

szégyen

2016. júl. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem reagálod túl, ez tényleg elég visszataszító, ráadásul én még ezek után arra is gondolnék hogy veled is képes-e ennyire agresszívnek lenni.
2016. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem reagálod túl.

Parasztság volt tőle. Akármit mondott vissza nem így kell viselkedni.

2016. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
fujj b+ engem lekopne ugy pofan*asznam beszarna
2016. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Bence_ ***** válasza:
57%

Arcon köpés valóban szokatlan kommunikációs forma de!ez az Ő dolga.

Szerinted a másik felpofozása mennyire "jó" és jogos kommunikáció?

Ideges voltál? Ő mi volt amikor köpött?

Ő mit szólt volna ha te köptél volna le valakit? Te mit szólnál ha ő pofozna fel?

2016. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom... en itt dobtam volna ki. Tudod, ki hozzon engem osszefuggesbe egy ilyen alpari prolival... undorito.
2016. júl. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorito.. es majd teged is lekop amikor idges rad? En biztos hogy elbeszelgetnek vele...
2016. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt a barátod is undorító, de neked sem sokkal jobb a kommunikációd, ha az erre adott válaszod egy pofon volt...

Amúgy nekem sem kellene ilyen pasi, egy bunkóval szóba sem állnék.

2016. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Micsoda? Olvastátok a kérdést? Olvassátok el. Kérdező mindketten parasztok vagytok, te mi jogon pofozkodsz? Megérfemelted volna ha visszaadja!
2016. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!