Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak puszta véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak puszta véletlen egybeesés lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már többször elhívtam randira, kisebb ürügyekkel, de számára soha nem volt jó a dolog. A legutóbbi facebook beszélgetésünk folyamán megkérdezte, hogy mitől van ilyen jó kedvem. Közöltem, hogy sikerült új munkahelyet találnom, majd a beszélgetés végénél ő maga hozta fel, hogy igazán összefuthatnánk valamikor. Amit megvallok őszintén kissé furcsállottam, mert eddig 3* bújt ki ez alól, most meg hirtelen benne lenne. Valóban én lennék ennyire rosszindulatú, hogy érdekesnek találom azt, hogy munkanélküliként nem akart tőlem semmit, most meg találkozni akar?
2016. febr. 6. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A munka fontos szempont. Valószínűleg nem véletlen.
2016. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ezért akar találkozni veled, de én már reflexből elküldtem volna a francba.

Mondtam volna, hogy "bocs, de nincs időm".

2016. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak tényleg nem ért rá. Ha nem akart volna semmit egy munkanélkülitől, akkor minek beszélgetett veled és miért nem rázott le inkább?
2016. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez van a háttérben! Én ejteném a csajt a helyedben.
2016. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Itt mindenki ejtené...persze. XD


Ki ne hagyd ember a puncit...

2016. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hagyd.

Vagy teszteld...ümm... Hétfőn megkérdezed,hogy Szerdán esetleg rá ér -e, ha igen akkor csak is biztos időpontot vállasszatok. Kedden meg beszélsz vele és mondod neki, hogy még sem vettek fel, még sincs állásod... Így talán kiderül, hogy mi is van.

23/L

2016. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem véletlen, bár ha 3x mondana nemet valaki, akkor hagynám a francba. Kérdezz rá, hogy miért lett hirtelen ilyen lelkes, de úgy gondolom, hogy hazudozni fog.
2016. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

"Ha nem akart volna semmit egy munkanélkülitől, akkor minek beszélgetett veled és miért nem rázott le inkább?"


jaj te butus, hát mi más akart volna ha nem elrakni tartalékba?

a csajoknak mindig van egy pár srác elrakva a fiókba, aztán aki megérik rá, az elő lesz véve :)

amúgy pár alkalom után úgyis kiderül, hogy pénzéhes csajról van szó, vagy sem.

egyébként meg munkanélküli férfiak/fiúk nyilván nem kellenek a nők nagy részének, amit valahol megértek mert manapság mindenhez pénz kell, és az otthon ülés/tv/társasozás/sétálás/filmezés/beszélgetés/ egyhuzamban max az elején műkszik, utána meg...

2016. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most nagyon szidjátok a nőket, de szerintem teljesen jogos és semmi furcsa nincs abban, ha nem akar egy munkanélküli sráccal összejönni. Nem tudom hány éves vagy, de nyilván ha nincs munkád akkor nincs önálló kereseted, így nincs megfelelő anyagi háttered a közös élethez. Elsősorban a férfiak dolga a család fenntartása, nyilván a 21.sz.-ban már a nő is ugyanúgy tovább tanul, dolgozik, karriert épít, de ha a két dolog teljesen megfordul, a nő keresi a pénzt a férfi pedig munkanélküli, hát az elég gáz... Szóval igen, valószínű hogy nem puszta véletlen egybeesés, bejössz neki, lát benned fantáziát, de megvárta hogy te is biztos lábakon állj. Ennek semmi köze a pénzéhességhez... Még én is kicsit rosszul érzem magam, hogy nem tudok túl sokkal beszállni a családi kasszába, de sajnos tanulás mellett ennyit tudok csak dolgozni... hát még ha fordítva lenne és én lennék a férfi... elásnám magam. Persze vannak kivételes esetek, amikor valakinek nagyobb tervei vannak, és idő kell hogy pénz legyen a dologból, de az már megbeszélés kérdése.
2017. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!