Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt nők! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők! Ti járnátok egy érett, okos 22 éves fiatallal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi az érett és okos ...
2016. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal egy 22 éves már felnőtt.
2016. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Járnék e? Fogalmatok sincs egy kapcsolatról meg, hogy hogyan kell bánni egy nővel. Tapasztalat.
2016. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy 22 éves felnőtt fiatal már férfi.

A kor alapján nem lehet így megítélni és senkit, mert van olyan 40 éves férfi is akinek 80-as lehet kb. az IQ-ja és az EQ-ja a nullához közelít.

Így nem tartom kizártnak, hogy lehetne kapcsolat egy érzelmileg és szellemileg már érettebb fiatal férfi és egy szinten felnőtt nála idősebb nő között.

A lényeg, hogy szinkronban legyenek minden terén, vagy kiegeszitsek egymást ugyanúgy, mint bármely másik párkapcsolatban.

2016. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok a másik, hogy a szexualitás kategóriában van a kérdés és ezért nem valószínű, hogy komoly párkapcsolatra gondolt a kérdező. :)

Ugyanugy indul, mint bármelyik másik kapcsolat, majd kiderül mi lesz belőle. Két emberen múlik. :)

2016. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25 vagyok ,de nem.
2016. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hány éves nőt értesz felnőtt nő alatt? Nem mindegy, hogy 18 vagy 25 vagy 35 vagy 45.... Mert ugye 18 felett már felnőttnek számít...

Én amúgy 34 vagyok és nem. Túl fiatal lenne hozzám, akármennyire is érett és okos.

2016. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván életkor függvénye is mindkét fél részéről.

Felnőttnek számít mindenki 18+ felett.

ha a kérdésed arra irányul, hogy nálad idősebb vagy jóval idősebb nő járna-e veled, hát nyilván van ilyen.

Ezzel együtt én 39 évesen nem tenném, túl nagy a korkülönbség, amit nem tud az intelligencia kompenzálni.

2016. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, és nem.

- hozzám érettségi szinten kb. a nálam 5-10 évvel idősebb férfiak illenek leginkább, így nem gondolom, hogy egy 22 évessel, akármilyen érett a kortársaihoz képest, összeillenénk... már csak élettapasztalatban sem

- nekem ők még külsőre is kisfiúk

2016. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34 vagyok, es kb kizart, sot nem is tekintek rajuk ferfikent.
2016. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!