Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szeretitek az okos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek az okos nőket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se pláza cica,se üres fejű. Imádom a tudományt és úgy mindent :) Barna haj és szem, átlagos magasságú , illetve testalkatú lány vagyok:)

Ti szeretitek az okos nőket vagy kiábrándító?


19/L


2016. jún. 18. 18:20
 1/9 RRR ***** válasza:
84%
az okosakat igen ,de nem az okoskodókat
2016. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez már? Nyilvánvalóan vannak akik szeretik az okos nőket, és valószínűleg olyanok is akik nem. Mindenkinek más az ízlése, szóval ha ezt itt meg kellett kérdezned, akkor nem biztos, hogy annyira jó az önismereted.
2016. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mivel párosul. Ha kedves és odaadó, akkor igen, de ha jobban érdekli a tudomány és a munkája, mint a párja, akkor nem.
2016. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen szeretem őket.

De számomra fontosabb az, hogy értelmesen lehessen vele beszélgetni és nyitott legyen új témákra is.

Mert nem mindegy, hogy valaki okos vagy értelmes.

2016. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akik szeretik a tudományokat és nyitottak, érdeklődnek minden iránt... nagyon szeretnék egy ilyen lányt de egyáltalán létezik? :D Csak mert én is ilyen vagyok. Egyszer egy ismertem egy hasonló lányt... de nagyon messze van és megszakadt a kapcsolat.
2016. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem azt, ha beseggelt valamit nagyon, és egy szűk látókörű szakbarbár, hanem ha tájékozott, érdekes, lehet vele mindenről beszélni, legyen az a tudomány, legyen a mi újság a világban téma, vagy bármi más.
2016. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Ti szeretitek az okos nőket?"


Nem. Az okosok állandóan hülyéskednek... A hülyék meg állandóan okoskodnak, és egy online oldalon kérdéseket tesznek fel, hogy ki szereti őket. =)


Én a butákat szeretem.

2016. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy okos nő kimondottan vonzó. Ha valakinek jól vág az esze az valószínűleg jó beszélgető partner, főleg ha ehhez jó tájékozottság és némi humor is párosul. Ha emellett még kellemes természettel is meg van áldva, tehát szorult bele némi empátia embertársai iránt, akkor egyenesen főnyeremény. Fontos, hogy ne csak a tudomány érdekeljen, hanem az emberek is! Ne legyél magadnak való! Az ész pedig csak talpraesettséggel együtt vehető észre. Hiába vagy okos, ha sebzett lelkű és depressziós is, akkor nem érsz vele sokat.
2016. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

okostelo, okosóra, smart tv

okosnő persze csak érintőképernyős legyen virus nélkül, aktiv programokkal

2016. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!