Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házimunkák döntő többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házimunkák döntő többségét miért vállalják magukra a nők? Bizonyítási vagy megfelelési kényszer vezérli őket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert beléjük meg a férfiakba van nevelve, hogy az rossz háziasszony, nem nő. Szóval inkább megfelelési kényszer, mint belső indíttatás.
2016. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Érdekes és soha sem külső vagy belső kényszer hatására takarítottam.

Egyszerűen csak igényes vagyok a környezetemre és jólesik ha és jól esik látni a munkám eredményét.

2016. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zavar, ha rendetlenség és kosz van. A férjem alapesetben is 1,5 órával később ér haza, mint én, addig én simán megcsinálom, amit kell, utána tudunk együtt lenni, gyerekkel játszani.
2016. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2-es... nem azt mondtam én sem, hogy aki takarít meg főz, az már kényszerből csinálja. De itt arról van szó, amikor vki a munka többségét, urambocsá az egészet magára vállalja, és szinte már nem is engedné a pasasnak, hogy bármit is tegyen, vagy ha a pasas szanaszét hagyja a gatyáit, zokniját a nappali padlón, arra már nem is szól, mert "az az én dolgom azt összeszedni". Az azért nem ugyanaz.
2016. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is igényes vagyok de ettől még nem vállalom be a házimunka nagyobb részét, ha ketten együtt élünk a párommal, mert ő is ugyanúgy kiveszi a részét a kupicsinálásban, tehát a rendrakásban szintén. Nekem ez alap, hogy nem maradok hosszabb távon olyan férfival, aki mellett takarítónőt kell játszanom.

A párom szerencsére maximálisan házias, nem várja el tőlem, hogy bejárónőt játsszak, szóval nálunk nincsen ebből gond.

2016. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3 nak. Akkor ezt a férjed megszokta és,el is várja tőled a rendet?
2016. okt. 12. 12:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs ebből gond, az én párom sem várja el h a bejárónője legyek és a munka nagy részét mégis szívesen megcsinálom.
2016. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Vagy lehet ez a kapcsolat elejére vezethető vissza ahol a nő imponálni akar a férfinek és ezzel bevet mindent ,és ezt a férfi időközben megszokja és el is várja.
2016. okt. 12. 12:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben ez is lehet.
2016. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a ketteshez, így érzem jól magam. Egyedül is elvezetek egy háztartást, azért a mai gépesített világban nem esem hasra, ha be kell rakni a szennyest a mosógépbe és elindítani, vagy éppen felporszívózom bruttó három perc alatt... Ami melós lehet, az a mosogatás és a főzés, de az sem vészes.
2016. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!