Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tartsak fen egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsak fen egy párkapcsolatot úgy hogy nem szeretem a másikfelet?

Figyelt kérdés

Szenvedek a párkapcsolatban, semmi örömöm nincs. A reménytelen szerelmem után sírok. de jól tudom h ha jelenlegi párom elhagyom akkor se lesz jobb, így igyekszem őt boldoggá tenni. Ő tudja h nem szeretem, viszont ő igen és vár rám. Nem enged el, pedig tudja h az lenne a legjobb ha külön folytatnánk.

Elhagyni nem tudom, tehát továbbra is mellette leszek. Hogy tehetném még boldogabbá? Hátha én is megszeretem

21L



2016. márc. 27. 16:43
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Teljesen feleslegesen tömöd a fejét és váratod, te is tudod, hogy úgyse fogod szeretni, mivel még nem vagy túl a másik pasin, felejteni és kapcsolatot építeni így egyszerre nem lehet, jobb lesz neked is és neki is ha szakítotok, mert ennek így semmi értelme.
2016. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

A szex jól működik vele? Mert akkor szerintem boldog. Mivel ő valószínűleg sokkal jobban kíván Téged mint Te őt, szerintem boldog ha a kedvedre tehet.


Voltam ilyen felállásban. Sokat kémyeztettem orálisan a csajt, pedig elmondta hogy sajna az előző pasijára gondol közben. Mondjuk fair volt, elmondta hogy nem kész új kapcsolatra, mégis megpróbáltuk mert hihetetlen módon vágytam rá.


Szerintem örül a pasid hogy egy esélyt kapott tőled, inkább magaddal foglalkozz, próbálj rájönni hosszabb távon mi lenne Neked a jó megoldás.

2016. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem fogod megszeretni, ezt most megmondom neked. fölösleges energiát fektetsz bele egy olyan emberbe, akit nem szeretsz. Az ő szeretete nem indokolja azt, hogy te boldogtalanul próbáld őt kielégíteni meg boldoggá tenni. Ennek az egésznek semmi értelme. Becsüld már meg magad jobban, és legyél kicsit önzőbb!
2016. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Önzetlen embertipus vagyok.

Nem volt köztünk semmi testiség egy kis simogatáson és csókon kívül. Ő nem erőlteti én pedig nem kezdeményezek. így is minden találkozáskor sírok. Ő vár türelmesen, haverja azt tanácsolta neki h tartson ki és legyen figyelmes velem, mert én olyan tipus vagyok, aki senkit nem hagy el.

2016. márc. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!