Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha elmentek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha elmentek a párotokkal bulizni és tudtok róla, hogy ott lesz a párotok exe, aki kígyót-békát mondott rólatok a hátatok mögött, mit csináltok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy odamentek-e és megtépitek-e, de ilyen helyzetben hogy tudná az ember jól érezni magát? Mármint sejtem, hogy azt mondanátok legtöbben, hogy ne vegyek róla tudomást, de azért nagyon zavar, ezért elterveztem, hogy nagyon jól fogok kinézni és jól fogom érezni magam, a párommal jól elleszünk, ő meg pukkadjon meg az irigységtől.

Tudom, ez gyerekesen hangzik, talán az is, de van valami tippetek, hogy ne bosszantsam magam ezen?



2016. okt. 12. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

1.) nem járok bulizni!

2.) ki nem szrja le.. ha velem van ?? :D

3.) nyilván egy konkrét eset lesz, én a helyedben nem is figyelnék rá, csak megmutatnám, hogy a párom velem boldog és szeretjük egymást! ( de nem nyálasan és túljátszva ! )

2016. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg zavar akkor el sem megyek ,és természetesen a páromat is erre kérem.Ha csak valami hülyeség akkor nem veszek róla tudomást.
2016. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy kérdező. Rossz belegondolni, hogy ilyen emberekek gyerekük is lesz majd és tovább fertőzik majd a társadalmat..
2016. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Én direkt is húznám a csaj agyát xdd
2016. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Hasonlóan érezném magam szerintem, mint te, szóval én ötvözném a kettőt- megjátszanám, hogy nem is vettem észre, viszont közben látványosan jól néznék ki és fantasztikusan érezném magam a párommal, gyakran megcsókolnám, puszit adnék neki (mondjuk, ezt egyébként is gyakran teszem, szóval nem lenne megjátszás), esetenként az ex orra előtt (ez lenne az egyedüli művi rész), hadd rágja szét a zöld szemű szörny.


És gyerekes vagy sem, az érzelmeit nem sokan tudják olyan mesterien irányítani, mint egyes felsőbbrendű felnőtt lények, némelyekben idősebb korban is benne van a versenyszellem és bizony vannak helyzetek (pl egy volt/jelenlegi szerető) ami igenis rivalizálásra adhat lehetőséget.

2016. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En vagy nem mennek el vagy mashova mennek ha nagyon bulizni akarnek, vagy ha oda mennek akkor is csak ugy ha a parom nem vesz rola tudomast, foglalkozik velem es ot leszarja. Mondjuk az en parom exe ritka egy gerinctelen fereg, mindent megtett hogy szetvalasszon minket es a parom talalkozgatott is vele a hatam mogott, ugyhogy tenyleg csak akkor mennek el ha a parom megigerne hogy latvanyosan lefogja szarni ot, engem pedig latvanyosan fog szeretni. De nekem csak ez az egy ilyen ex van akitol kinyilik a bicska a zsebemben, a tobbi nem erdekel. Viszont rivalizalas ide vagy oda ugy gondolom hogy ha en valaszthatok a lehetosegek kozul, akkor inkabb nem megyunk el a buliba, igy elkeruljuk a felesleges idegeskedest, mert mindegy mennyire foglalkozik veled a parod, ha utalod a csajt akkor igy is ugy is feszult leszel, annak meg nincs ertelme.
2016. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Mindenképp megyünk, már nagyon régóta megvettem a jegyeket és különben sem ér annyit a nő, hogy miatta kihagyjak bármit is.


Örülök, hogy nem vagyok egyedül a meglátásommal, pontosan ezt terveztem, ami írtatok többen is, nagyon jó ruha, nagyon jó smink, haj stb. és igenis jól fogom érezni magam, akár fake it till you make it lesz és naná, hogy nagyon jól elleszünk a pasimmal, mondjuk amúgy is mindig elvagyunk, tehát ez nem lesz fake. :)


Azt hittem, gyerekes vagyok, de úgy tűnik, ez olyan női dolog. :D

2016. okt. 13. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Remélem a párodba azért több gerincesség szorult mint beléd és el sem fog vinni. Ez egy rendkívül kicsinyes bosszú amit te tervezel és többnyire rosszul szokott végződni. Ha a párod nem egész hülye, akkor egyből észre fogja venni, hogy miért kelleted ott magad neki, ez nagyon gáz hidd el. Csúnyán be fogsz égni.


Ilyen gyerekes bosszú helyett, miért nem próbálsz inkább egy jó baráti viszonyt kialakítani az exével? Az már sokkal érettebb viselkedés lenne részedről hidd el. Nekem a jelenlegi barátnőm egész jól kijön az exemmel, van mikor meg is hívjuk ebédre. Ha nem lennél ekkora trash, akkor ilyesmivel próbálkoznál inkább. 31/F

2016. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, "ez olyan női dolog". Akkor gondolom, aki nő létére semlegesen, vagy épp sehogyan sem viszonyulna az exhez ebben a helyzetben, az valójában nem is igazi nő, de minimum nem nőies. Gyűlölködni, versengeni, parádézni kell, mert köztudottan ezt csinálják az intelligens emberek.
2016. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Trash :D 9-es, én tök semlegesen viszonyultam hozzá, számomra ő egy idegen, nem kívánok barátkozni vele, vannak barátaim. A semlegesség addig a pontig működött, amíg vissza nem jutott hozzám, miket beszél rólam és rá nem írt a páromra, majd elkezdte fúrni a kapcsolatunkat.


Örülök neki, hogy a te nőid barátnősködnek, meg áthívjátok ebédre, de az én esetemben ez nem opció, szóval ne a te idilli helyzetedből indulj ki.

2016. okt. 14. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!