Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tünt el ez a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünt el ez a nő az életemből?

Figyelt kérdés
Szeretője voltam 3 évig egy férjes nőnek,elég jól mentek a dolgok,bár mindig hangoztatta férjét szereti még mindig,de jól megvoltunk,szex meg minden téren,majd véletlenül kiderült minden,utoljára felhivott hogy majd jelentkezik,azóta se tette ezt most ilyenkor mi van? ez egy erős hónapja volt.
2016. okt. 13. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lebukott.
2016. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lebukott igen,azóta eltűnt,nem hiv nem keress.
2016. okt. 13. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet h megbeszélte a férjével h vége.
2016. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férje fontosabb neki. Sztem rendbehozták a házasságukat vagy próbálják. Próbálj továbblépni!
2016. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel a férje mellett döntött.
2016. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megígérte a férjének, hogy többet nem veszi fel veled a kapcsolatot és ezt komolyan gondolja. Helyre akarja hozni a házasságát.
2016. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Helyrehozni? Mit? Ezen? Agyatlan!


Én is jártam így. Én sem tudom azóta sem. Pedig megígérte hogy mindig válaszol majd, ha keresem. De már nem is érdekel.

2016. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na szerinted miért tűnt el?

Gondolkozz egy kicsit!

Mert a férjét választotta,te csak egy kis kaland voltál neki,és nem érdekled.

Nem csoda ,hogy lelépett.

2016. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h másik szeretőt talált
2016. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!