Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon rosszul esett!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rosszul esett! Szerintetek? 3év 8hónap után beleuntam hogy a barátom elhanyagol, semmibe vesz, nem törödik velem szakitottam vele, megismerkedtem egy sráccal. Folytatás lent

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal előtte, és találkoztunk pénteken, de oda kavarodott a voltbarátom is és neki ment a fiúnak,a srác emiatt nem akar már velem kezdeni.Tegnap éjszaka a volt barátom volt bulizni, ma rám írt msnen hogy kérdezett a srácról nagy gunyosan és még mondta nekem hogy siesek az írással mert várja a csaja vagyis a csajai igy elég rosszul esett.Jó tudom hogy nekem is lenne de pénteken még felvolt lázadva!
2010. ápr. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékennyé akart tenni, mert ő is féltékeny volt a te "srácodra".
2010. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem meg egyszerűn egy gyökér a pasid és jól meg kéne alázni..pl agyonverés után lepisálni vagy valami ilyesmi!
2010. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy szarfa-szú paraszt...beszélj vele jó csúnyán hogy húzzon el a büdös pics-ába

az új fiúddal beszélj hogy ilyen nem lesz tőbbet (még ha lehet lesz is:D) és csábícsd magadba újra mert lehet kicsit kiábrándult

am tuti nem csajokhoz ment csak írta neked hogy szarul érezd magad... max kézimunkázni ment

2010. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!