Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedulálló nok, anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedulálló nok, anyukák tényleg ennyire elérhetetlenek vagytok?

Figyelt kérdés
Esetleg az a gond hogy egyszeru melós vagyok és nem tanult sikeres biztos anyagi hátteru fazon?! Meg talán a túlsúlyomból se ártana veszíteni?!
2016. okt. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Egy túlsúlyos, egyszerű melós, sikertelen, biztos egzisztencia nélküli nőnél kéne próbálkozni. ;)
2016. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Én a magam nevében tudok válaszolni...

Amíg még ismerkedtem (már nem teszem, van párom), akkor én bizony diplomás társra vágytam, lévén magam is az vagyok. Anyagi háttérben hasonló szintet vártam el, mint amit én tudok nyújtani (nem ugyanazt, mert például nekem van saját lakásom, a páromnak nem volt, de meg tudott élni a jövedelméből saját albérletet fenntartva, és amióta együtt élünk, azóta is be tud szállni a KÖZÖS költségeinkbe - eltartani senkit nem szeretnék a gyerekemen kívül).

Ami a túlsúlyt illeti, nem tudom, hogy mennyi. Nálam minimális túlsúly nem volt akadály, nagyobb már igen, mert nem igazán tudok hozzá vonzódni.

2016. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!