Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfinek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinek milyen típusú lány tetszik?

Figyelt kérdés

Vagy máshogy kérdezve, szerintetek milyen egy olyan lány, aki a legtöbb férfinek tetszik?

Írjatok részleteket.

Külső belső egyaránt érdekel, csak nem klisés dolgokra gondolok.

Linkeljetek képet.


2016. okt. 13. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Az olyan, akinek van tartása és nem másoknak akar megfelelni. Én az erős nőket szeretem, a külsőt szépíti a kisugárázás.
2016. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37/F voltam
2016. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Könyörgöm ne kliséket írjatok!!!

"Őszinte, kedves, megbízható, hűséges, aranyos, határozott, van tartása" stb stb... valami konkrétat.

Vagy inkább linkeljetek egy képet, még az is többet mond!

2016. okt. 14. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem külsőre: Vékony, vagy közepes alkat, természetes arc, vagyis nincsen ribizlisen agyonsminkelve, csak finoman, hogy megmaradjon a természetesség. Kövesse a mai divatot. Ne unott fapofával nézzen csak, hanem mosolyogjon kedvesen.

Belsőre: Csendesebb, visszahúzódóbb, szemérmesebb, akit könnyen zavarba lehet hozni, és ilyenkor tiszta aranyos lesz. Érezzem rajta, hogy ő is akar engem, legyen nyitott arra, hogy megismerjem, mutassa ki, hogy bejövök neki.

2016. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Vlkinek zeke nem klisék,nekem is fontosak inkább ezek a dolgok.Úgyhogy kabbe:D
2016. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezek*bocsánat
2016. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen fontosak, de ezek alapvető dolgok majdnem mindenki szerint.

4-es köszi.

2016. okt. 14. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy a legtöbb férfinak tetszik, ehhez túl sokan vagyunk. Nekem az alacsony(165, de inkább alatta), átlagos testalkatú(semmiképpen sem izmos), sötét hajú(vörös, esetleg barna), közepesnél egy icipicit nagyobb mellű, hatalmas szemű lányok jönnek be. Őt mondjuk 20 percen belül elvenném

[link]


Belsőre őszinte, humoros, jólelkű, egy kottafüzetnél valamivel összetettebb, sokrétű érdeklődési körrel, és elviseli a baromságaimat.

2016. okt. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"Ne kliséket írjatok!"

El kell keresítselek, hogy itt csak kliséket fogsz kapni.

A másik: olyan nincs, hogy csak vörös hajú legyen, aztán nem jön össze, egy szőkével. Egyszerűen nincs titok, amit megoszthatnánk és ha kicsivel eltér tőle, már senkinek sem fog kelleni.

Inkább kérdezz meg, hogyan lát téged, aki csak ismer, de nem a barátod. Milyen vagy az ő szemében és ha negatívot mond, azt is el kell fogadnod (ha akarsz, változtatsz rajta).

2016. okt. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi az impulzív lepontozást.
2016. okt. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!