Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megdicséri egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megdicséri egy fiú egy lány ruháját, akkor az azt jelenti, hogy a ruha tetszik neki, vagy a lány is?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csomagolas is tetszik neki es az aru is ;) :D
2016. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titusztitusz ***** válasza:
74%
A lány is...Én még sohasem hallottam olyanrol,hogy egy RONDA NŐ ruháját bármikoris megdícsérte volna egy hímnemü...
2016. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A LÁNY!


És sokkal jobb, mintha a testi adottságot dícsérné, mert az max a szülei érdeme, gének. A ruha pedig a lány stílusa-döntése, sokkal személyesebb bók szerintem.

2016. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért tetszene egy fiúnak egy női ruha? Bókolni akar, de nem feltétlenül OLYAN szándékkal.
2016. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő tetszik neki, de főleg a lány.
2016. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kontextusban mondja. Pl. munkahelyen van ez a fajta udvariaskodás, meg hogy egymásnak kedveskedünk, pedig a másik nem vált ki belőlünk semmit, mármint fizikailag nem vonzódunk hozzá. Nőként én is mondom a munkatársaimnak, hogy jól néznek ki, ha pl. öltöny van rajtuk aznap, és jól áll nekik, és nyilván nem tartom őket rondának sem, de tetszeni sem tetszenek. Ugyanez fordítva is van. Megdicsérik a fülbevalóm, kalapom, ruhám, attól még nem fogom azt hinni, hogy bejövök nekik (max. azt, hogy rondának nem találnak)... ezt inkább elismerem annak, hogy sztük jó az ízlésem.


Aztán van olyan környezet, ahol egyértelmű, ha pl. a mimikából egyértelmű vagy nem találkoznak annyit...

2016. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!