Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy párkapcsolatom, hogy sosem fogom kimondani a nőnek, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Valahogy nem vagyok az a mézes mázas típusú ember,de persze tettekben ez megmutatkozna ,az adott szót viszont sosem mondanám ki.Tudnátok így kapcsolatban élni?
2016. okt. 14. 15:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nekem fontos, hogy ki legyen mondva legalabb par naponta es ezzel majdnem mindenki igy van.
2016. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

És miért nem mondanád ki?

Zuhanna az euró?

2016. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%

Egyénfüggő. Bizonyára van, aki tolerálná, más meg nem.

Amúgy ez nem mézesmázosság.... nem csak csöpögősen lehet mondani.

2016. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
De nem ezzel a szó kimondásával lesz egy kapcsolat acélos,hogy nap mint nap kimondja az ember.
2016. okt. 14. 15:14
 5/40 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nyilván nem ettől lesz acélos, de igazából mi a fontosabb neked? z a b-szott nagy egód, vagy az, hogy a párod kedvéért néha kinyisd a kis szádat? Mert a kapcsolat valóban nem a kimondott szavaktól lesz acélos, de nem is azoktól, amiket nem vagy hajlandó kimondani mert te ilyen kemény csávó vagy.
2016. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
Biztos van olyan nő, akinek ez nem fontos. Nekem pl. az. Nem naponta meg cukortól csöpögősen, de ha nem hallom tőle, hogy szeret, akkor nem hiszem el. Én így működöm, nekem hallanom is kell azt, hogy hogyan érez irántam. Amúgy a szeretleket, vagy akár nem is feltétlen azt, hanem vmi ezzel hasonértékűt, pl. bókokat, dicséretet is lehet úgy mondani, hogy az ne legyen nyálas vagy mézes-mázas.
2016. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%

Mézes mázas...

Közelítsd meg máshonnan, csak egy tényt közölsz.

2016. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a problémádat. Ha szereted, ha VALÓBAN szereted, akkor miért nem szabad/lehet kimondanod?

Nekem nem egy bizonyos szó kimondásától, vagy nem kimondásától lesz a kapcsolatom jó, vagy rossz, viszont nem szeretnék olyan emberrel együtt lenni, akinek fontosabb egy kamaszkorban elhatározott elv, minthogy nyíltan beszéljen az érzelmeiről, azokat ne szégyellje. Igenis elvárom, hogy a társam kimondja, ha szeret, de azt is, hogy kimondja, ha fáj valami, ha szomorú, ha dühös.

2016. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Ha te ezt így előre eldöntöd, hogy az egód fontosabb, mint a leendő párod öröme, akkor nem, nem lesz normális kapcsolatod.

És nem a szó miatt. Sokan vannak, akik nem igénylik vagy nem mondják, de ha te ezt így előre kijelented, hogy márpedig a te dolgod fontosabb a másiknál, vagy a kapcsolatnál, akkor még ez lesz a legkisebb problémátok.

2016. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
De ha párod nem suttogja minden napfényes reggelen szerelmesen a füledbe, mennyire szeret, az még nem jelenti azt, hogy ez nincs így. Ha hiányzik a szótárából ez a női szemmel kimondottan értékes szócska, akkor is lehet mély érzelmű az illető, legfeljebb csak irtózik a sablonoktól.
2016. okt. 14. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!