Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem így soha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem így soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy beteg vagyok, nem kívánom a szexet, nem megy.

Volt egy pár hónapos kapcsolatom, nem volt szex, szakítottunk. Azóta nem mertem közeledni senkihez, mert tudom a végét. Látom, hogy ma már minden erről szól, ezért kétségbe is vagyok esve.

21\L



2016. aug. 2. 15:59
 1/10 anonim válasza:
Édesanyámnak is pajzsmirigy betegsége van,édesapámmal mégis ugyanolyan boldogok,szoval szerintem lehet párkapcsolatod :) 16f
2016. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Erre kapok egy üzenetet Master006 nevű felhasználótól, hogy a lesz a pasim, ha szexelek vele.

Köszönöm szépen, tényleg ennyi empátia van az emberekben?!


#1: neked pedig köszönöm:)

2016. aug. 2. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki annyira tahó, mint a privátos?


Kérdező, őszinte leszek: nehéz lesz. De vannak olyan férfiak is, akik aszexuálisak, ill. akiknek alacsonyabb a libidójuk. Ha célzottan ismerkedsz neten, akár még szerencséd is lehet.

2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a gyk :D

Kezeltetni kell a pajzsmiriggyel kapcsolatos problémát és élni boldogan. Amúgy sem biztos, hogy amiatt nem kívánod a szexet. 24/f

2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de nem reménytelen.
2016. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy kezelve van, és pont a gyógyszer is az egyik kiváltó ok.

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 2. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

párkapcsolat pont azért párkapcsolat, mert szex is a része. Ha nincs szex azt barátságnak nevezik.


kb mint amikor a kisgyereket beviszed a csokiboltba, persze mielőtt bementek azt mondod neki, hogy ehet csokit. Ahogy beléptek és kér csokit, azt mondod, hogy nem ehet ilyet soha.

2016. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részben a hetessel értek egyet. Jó szex nélkül nincs jó párkapcsolat. Nyilván erőltetni sem szabad, de akkor meg ne akarj párkapcsolatot.


Amikor nekem például gondom volt a libidóval az antidepresszánsok miatt, a párkapcsolatot sem "kívántam".

2016. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretnék egy társat, minden ember vágyik erre normális esetben, az egészségügyi állapotomat meg nem én befolyásolom sajnos.
2016. aug. 2. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, erről nem tehetsz. De viszont nincs olyan pasi aki nem akar szexet. Akkor neked valami olyan pasit kell keresned, aki aszexuális, de szerintem belőlük k..va kevés van. Nem azért születtünk férfinak, hogy ne élhessük ki az élet adta örömöket, amit egy nő adhat nekünk.
2016. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!