Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés
Szóval... Barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt.. Ő dolgozik, én még a szakmámat teszem le. Kb egy héten 3nap van egymás után itthon. Egyszer-egyszer ott alszom nála, de amikor ott alszom nála akkor kérdezi hogy mégegyet nem alszok e ott (szóval egymás után kettőt) én meg mondom nekki hogy nem ne haragudj, majd jövőhéten. És akkor emiatt én vagyok a szar, és nem akar találkozni velem holnap és holnapután. Mert hogy nem alszom ott neki, és hogy magamra gondolok. Elhiszem hogy szarul esik neki, de miért kell "visszavágni" ilyenekkel? Nekem meg az esik szarul hogy rögtön felkapja a vizet, multkor azért voltam szar, mert nem engedtem/nem szerettem volna gumi nélkül szeretkezni.

2016. okt. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy nagyra nőtt, önző, hisztis kisgyerek.

Ez a gumis dolog viszont durva, sürgősen le kéne ülnöd beszélgetni vele erről (is). És ha becsúszik a gyerek, akkor mi van? Hirtelen átváltozik éretlen, felelőtlen, buta, önző kamaszfiúb férfivá...? Vagy inkább kapásból lazán abortuszra küld, fel sem fogva az egészet.

2016. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azon tűnődőm, miért vagy vele 3 éve...
2016. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért bánik veled így, mert hagyod.

Dobd ki a p..na.

Mi az, hogy hisztizik, mert nem hagyod gumi nélkül!? Azt tudja, hogy készül a gyerek!?


Te nem a szerelme vagy, csak egy szexuális segédeszköz, aminek ki kell őt szolgálni. Nem hiszem el, hogy neked ez jó!

2016. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1,5-2 év után feküdtünk le először egymással. És hogy "mennyit várt rám, meg ha egyszer bedugja attol nem lehetek terhes" ami mondjuk igaz is, hogy nagyon keves rá az esély, ha egyszer bedugja, ugymond kiprobálni
2016. okt. 14. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Szóval azt akarod mondani, több éve jártok és az első 1,5 évben semmi szex nem volt?

Akkor már értem miért ilyen türelmetlen a palid. Te jó ég! Figyelj, szerintem gondolkodj el egy kicsit mqgadon.

2016. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk szeretkezni, nem minden alkalommal amikor talalkozunk, de igen... És nem óvszer nélkül
2016. okt. 14. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Eeeeeeh. Kedves kérdező, te nagyon hülye vagy.
2016. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz önmagadba, ez a pasi igazából neked semmit sem jelent, különben nem mennél el tőle különösebb indok nélkül, hiszen örülnél, ha minél többet vele lehetsz. Ráadásul ő nem is tekint téged egyenrangú partnernek. Keress magadnak mást, mindketten jobban fogtok járni.
2016. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!